W ostatni weekend marca przybyliśmy do Wrocławia, żeby spotkać się z innymi fanami mody. Na wyjątkowym Unexpected Fashion we Wroclavii można było zobaczyć pokazy mody, wziąć udział w metamorfozach i konkursach z nagrodami, posłuchać blogerów i influencerów, w tym samej Jessiki Mercedes czy wziąć udział w specjalnych panelach o trendach w modzie i makijażu. Na gości czekała też Strefa ELLE, w której można było porozmawiać z Joanną Horodyńską oraz stylistką naszego magazynu, Karoliną Limbach. Tam wyeksponowaliśmy także Wybory ELLE, czyli najmodniejsze elementy stylizacji z wiosennych kolekcji marek dostępnych we Wroclavii.

Robi wrażenie? To nie wszystko - jeszcze przez cały kolejny tydzień klienci galerii mogli skorzystać z wielu atrakcji modowych i urodowych, bo we Wrocłavii na dłużej zagościły sekcje beauty z warsztatami makijażu i badaniem skóry oraz włosów, ale też konsultacje fitness i cały cykl spotkań, moderowanych przez stylistów i personal shopperów Wroclavii. Wielu usług premium i udogodnień nie tylo w ramach Wielkiego Tygodnia Mody, wciąż mogli i mogą spodziewać się posiadacze Karty Stałego Klienta Wroclavii (więcej przeczytacie o nich na www.wroclavia.pl). 

My nie możemy się już doczekać kolejnej edycji tego wyjątkowego wydarzenia, Jak dokładnie było na Unexpected Fashion? Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii!>>