Artystka pod mianownikiem nowego modelu Reebok – Aztrek 93, dodaje nowego, świeżego spojrzenia na stylizacje, dla których inspiracją są lata 90. Tym samym zaprasza do czasów, gdzie wszystkie chwyty były dozwolone, a zabawa stylem i kolorami wręcz wskazana!

Zabawa garderobą Rosalie dała nam efekt w postaci trzech różnorodnych stylizacji. Pierwsza – bazująca na garniturze w klasycznym kolorze, ale złamana sportową bluzką i kolorowymi Aztrek 93, dzięki czemu staje się indywidualną interpretacją najbardziej klasycznego rozwiązania na bardziej oficjalne okazje.

Druga stylizacja jest mniej casualowa, za to idealnie wpasowuje się w nowojorskie street fashion.

Biały, lekko transparentny płaszcz, który Rosalie przewiązała luźno w talii, idealnie współgra ze sneakersami z różowymi zdobieniami i żółtą podeszwą. Do tego body w graficzne wzory w modnym teraz kolorze fluo yellow, biało-czerwone dresowe spodnie z rozpiętymi zamkami na łydce oraz połączenie dwóch rodzajów biżuterii - złotej i srebrnej. 

I na koniec najlepsze. Kobaltowa kurtka bomber z szelestu w abstrakcyjny biały wzór i biała bluza z logo Reebok to świetna baza w stylu vintage, której zadziornego i nowoczesnego charakteru dodają srebrne spodnie i Aztreki. Żeby nie było zbyt tomboy, Rosalie dodała do nich duże, złote kolczyki.

Dzięki kolorowym sneakersom redefinicja każdej stylizacji następuje w parę sekund!

Buty są dostępne wyłącznie w Sizeer i na e-sizeer.

#Reedefine  #Aztrek93