W czerwcu H&M wprowadzi nas w klimat wakacyjnych festiwali. Już 9 czerwca wystartuje w Warszawie H&M Dworzec - wyjątkowy projekt muzyczny.  Przez kolejne 3 weekendy, w piątek i sobotę usłyszycie topowych polskich artystów. Każdy wieczór będzie miał inny klimat muzyczny. Na dworcu wystąpią: Brodka, Pezet, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Taco Hemingway, XXANAXX, Flirtini, Quebonafide, Julia Wieniawa, Duit, Eldo i The Dumplings. Miejscem, w którym będą odbywać się koncerty jest teren dawnego Dworca Głównego, obok Stacji Muzeum i Nocnego MarketuSkojarzenie z podróżą, wakacyjną wolnością i muzyką nasuwa się samo!

To już kolejna tego typu impreza organizowana przez H&M w Polsce. W ubiegłych latach marka zaskoczył nas pływającą po Wiśle Sceną H&M Loves Music (2015), oraz H&M Królestwo (2016), czyli festiwalem zorganizowanym na terenie zabytkowego Pałacu Branickich w Warszawie.  

Jaki jest rozkład jazdy najbliższego koncertowego dworca? Od godziny 19:00 dawny Dworzec Główny przy ul Towarowej 3 zamieni się w przestrzeń koncertową. Po koncertach pałeczkę przejmą didżeje, a wygłodniali goście będą mogli posilić się i naładować baterie na Nocnym Markecie. Do zobaczenia na dworcu! 

ROZKŁAD JAZDY:

PIĄTEK 9 czerwca, godzina: 20.00

  GIF

PIĄTEK 9 czerwca, godzina: 21:50

  GIF

SOBOTA 10 czerwca, godzina: 20:30

  GIF

SOBOTA 10 czerwca, godzina: 22:10

  GIF