Od kiedy została szczęśliwą, młodą mamą córeczki o imieniu Khai, Gigi Hadid dostarcza nam coraz to bardziej niesamowitych bodźców wzrokowych w nieco innej, praktyczniejszej formie, uwzględniających wszystkie aspekty swobodnego casual dress code, połączenia wygody i elegancji. Kilka dni temu Amerykanka została sfotografowana w swoim dopracowanym, charakterystycznym stylu na ulicach Nowego Jorku, podczas promowania nowego albumu swojego partnera, Zayna Malika, zatytułowanego "Nobody Is Listening".

Supermodelka zaprezentowała się w przyciągającej wzrok efektownej, szarej marynarce w kratkę z ozdobną butonierką, z której wystawał banknot dolara. Marynarka pochodzi od marki 3.PARADIS, podobny model można było zauważyć w zeszłym roku w stylizacjach siostry Gigi, Belli Hadid. 25-latka połączyła swoją kurtkę z kontrastową koszulką w kolorze żółtym z grafiką „Cosmic Girl” od Jeremy'ego Scotta. Do outfifitu Gigi Hadid dobrała dżinsy w stylu vintage oraz pojawiające się często na ulicach kultowe buty Martens, wpisujace się w estetykę undergroundowych lat 90. Model 1460' Boot, który prezentowała modelka można dostać w cenie ok. 560 zł. Młoda mama zdecydowała się jeszcze na biżuterię od Tohum w postaci naszyjnika z mosiądzu, pozłacanego 24-karatowym złotem, z zawieszonym czerwonym sercem ze szkła (naszyjnik dostępny w cenie ok. 1 400 zł), a ten połączyła z naszyjnikiem od George the Jeweler, z 14-karatowego złota ozdobionego diamentami, z imieniem jej partnera - Zayn.

Ostatnim szlifem jej wyszukanej stylizacji były okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi szkłami i wyróżniającym się skórzanym paskiem z logo MOSCHINO (aktualnie dostępne są w cenie ok. 960 zł) oraz modny pasek do telefonu z koralików marki Stringting (w cenie ok. 180 zł). Charakterystycznym tłem i zwieńczeniem całej garderoby był ciasno zwinięty koczek, przepleciony grubą frotką Scrunchie, którą nosiła we włosach każda modna dziewczyna z lat 90. Gigi Hadid eksperymentując z wizerunkiem inspirowanym latami 90., okrzykniętym dziś terminem Normcore, stworzyła nietuzinkowe zestawienie, w którym po prostu wygląda znakomicie w każdym tego słowa znaczeniu.