Pierwsze dziecko Gigi Hadid i Zayna Malika przyszło na świat we wrześniu 2020 roku. Zarówno podczas ciąży, jak i w ostatnich 4 miesiącach rodzice nie byli zbyt wylewni w informowaniu mediów o losach pociechy. Para postawiła na prywatność i bardzo rzadko publikowała zdjęcia małej. Modelka zrobiła wyjątek z okazji Halloween, gdy na jej stories po raz pierwszy pojawiła się fotografia całej rodziny w komplecie. Podobnie było z imieniem dziewczynki - rodzice bardzo długo nie chcieli zdradzić, jak nazwali swoją córeczkę. W końcu, dosłownie kilkanaście godzin temu Gigi obwieściła światu, jakie imię nosi jej dziecko.

Getty Images

Jakie imię nosi córka Gigi Hadid i Zayna Malika?

Modelka zupełnie niespodziewanie umieściła tę informację w swoim bio na Instagramie. Napisała "khai's mom" - córeczka pary ma więc na imię Khai. Jak wyjawił serwis TMZ, to skrót od pełnego imienia Khairiah, które nosiła babcia Gigi ze strony jej taty, Mohameda. Fani są zachwyceni tak pięknym imieniem małej - na Twitterze zaroiło się od postów, w których gratulują rodzicom dobrego wyboru.

Warto dodać, że Gigi Hadid i Zayn Malik jak dotąd nie pokazali twarzy Khai. Para wciąż bardzo strzeże swojej prywatności i publikuje jedynie zdjęcia, na których widać np. rączkę malutkiej lub tył główki. Fani z niecierpliwością wypatrują, kiedy i to się zmieni. 

Jak podoba wam się imię małej Khai?

Getty Images