Kilka tygodni temu Hedi Slimane, dyrektor kreatywny Saint Laurent Paris zaszokował wszystkich zamieszczając w internecie zdjęcia m.in. Marilyna Mansona, Courtney Love i Kim Gordon. Były one częścią tajemniczego projektu muzycznego, który ma pokazać silny "związek ikon rocka i marki", trwający nieprzerwanie od1971 roku, kiedy to Yves Saint Laurent ubrał Micka i Biankę Jagger na ich ślub.

Dzisiaj możemy zobaczyć kolejną odsłonę Saint Laurent Music Project. Na nowych fotografiach pojawił się zespół Daft Punk w marynarkach o nazwie "le smoking". Okazuje się, że grupa współpracuje z domem mody już od października ubiegłego roku - francuski duet był odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową, którą mogliśmy usłyszeć na pokazie Saint Laurent Paris wiosna-lato 2013. 

Nowy album Daft Punk "Random Access Memories" trafi do sprzedaży 21 maja. Na płycie usłyszymy: Pharrella Williamsa, Nile'a Rodgersa, Juliana Casablancasa z The Strokes i Pandę Bear z Animal Collective.

Daft Punk dla Saint Laurent Paris - GALERIA >>

 

Zobacz zapowiedź nowego singla Daft Punk "Get Lucky". Panowie mają na sobie marynarki "le smoking" od Saint Laurent Paris:


 

Więcej: 

Marilyn Manson i Courtney Love dla Saint Laurent Paris! >>