Zmarły w 2011 roku Steve Jobs jest legendą w świecie zarówno technologicznym, jak i popkulturowym. Stał się ikoną minimalistycznego podejścia do produktów, skupiając się na tworzeniu estetycznych i przyjaznych użytkownikowi urządzeń. O jego życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Biznesmen i geniusz technologiczny stronił od blasku fleszy i starał się utrzymać prywatność. Jego rodzina nigdy nie stała się obiektem zainteresowania plotek w show biznesie. Jedna z córek Jobsa, Eve Jobs, postanowiła to zmienić. Zdecydowała się na wyjście z cienia i spróbowania swoich sił w modelingu. 

Eve Jobs: kontrakt z DNA Model Menagement

Eve Jobs ogłosiła w poniedziałek światu, że dołączyła do jednej ze słynnych agencji modelingowych, publikując na swoich Instagramie polaroida, wykonanego przez agentkę z DNA models, Abigail Summers, z dopiskiem:

"Od teraz jesten reprezentowana przez @dnamodels".

Agencja DNA współpracuje również z takimi gwiazdami, jak Kaia Gerber, Emily Ratajkowski, Linda Evangelista czy Adwoa Aboah. 

Eve Jobs: kampania Glossier

Eve Jobs już od pewnego czasu przejawia zainteresowanie karierą w branży mody. W 2020 roku była twarzą kampanii bestsellerowej marki kosmetycznej Glossier, w której towarzyszyła jej gwiazda hitu HBO "Euforia" - Sydney Sweeney.

Zobacz: Sydney Sweeney zmieniła kolor włosów. Gwiazda "Euforii" zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem.

Eve Jobs: na wybiegu Coperni

Rok później, we wrześniu 2021 roku, nastąpił jej debiut na wybiegu. Córka technologicznego potentata zaprezentowała kolekcję Coperni wiosna-lato 2022 w Paryżu. W swojej dłoni niosła wówczas torebkę "origami", zainspirowaną ikoną aparatu w telefonach iPhone. 

imaxtree

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy