Alicia Keys zmieniła fryzurę! O wokalistce było dotąd głośno ze względu na jej dycyzję o rezygnacji z makijażu. Autorka takich hitów jak "Girl On Fire", "If I Ain't Got You", czy "No One" ponad rok temu postawiła na naturalny wygląd i odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. Od tamtej pory jurorka amerykańskiego "The Voice" ani razu nie pojawiła się w wizażu scenicznym, czy typu smokey eyes. Unika nawet mocnych szpinek, czy kosmetyków do rozświetlania lub konturowania. Teraz przyszedł czas na kolejną matamorfozę.

Od lat Alicia Keys chętnie zawijała włosy w koki, warkocze, układała w afro, czy zakrywała je chustą. Gwiazda muzyki od kilku dni może pochwalić się nowym uczesaniem, a mianowicie warkoczykami na całej głowie. Co więcej, są multikolorowe, a dokładnie żółte, różówe oraz pomarańczowe!

Takie warkoczyki ze sztucznymi (a raczej syntetycznymi) włosami można nosić od dwóch do nawet sześciu miesięcy. Wszystko zależy od tego jak szybko rosną włosy. Spokojnie można je myć szamponem i suszyć suszarką.

Jak wam się podoba nowa fryzura Alicii Keys?