Przedstawiamy 10 powodów, dla których warto mieć lutowe ELLE:

1. Graficzne wzory, oryginalne, zdekonstruowane fasony i kultowe it-bags - to znaki rozpoznawcze duetu Proenza Schouler, który w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. O fenomenie marki pisze Marcin Świderek.

2. 40-tka to nowa 18-tka. Przynajmniej w świecie high fashion. Na wybiegi i okładki magazynów wracają ikony modelingu: Małgosia Bela, Carolyn Murphy, Naomi Campbell, Amber Valetta.

3. Stworzyla kostiumy do najbardziej hitowego serialu ubiegłego roku - "Stranger Things". Tylko w ELLE wywiad z kostiumografką Małgosią Turzańską.

4. O wczesnym debiucie w show biznesie i pracy z Ewanem McGregorem na planie filmu "Amerykańska sielanka" opowiada aktorka Jennifer Conelly.

5. Zawód: reporterka. O kulisach swojej pracy Marcie Szarejko opowiadają m.in. Justyna Kopińska i Agnieszka Lichnerowicz.

6. Razem w życiu i na sceie. Kolejnymi bohaterami naszego cyklu 'Układ Idealny" są Arkadiusz Jakubik i Agnieszka Matysiak.

7. Na ekrany kin zaraz wejdzie długo wyczekiwany film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". O tym, czy jest wciąż aktualna i co nam dała Wisłocka, dyskutujemy m.in. z Magdaleną Boczarską, Michałem Lwem-Starowiczem, Kamilem Sipowiczem, Krzysztofem Materną i Sylwią Chutnik.

8. Z dwubiegunówką da się żyć. O tym, jak sobie radzić z ChAD, rozmawiamy z pscholog Katarzyną Kucewicz.

9. Ma zaledwie 21 lat, a już zagrała główne role u Jana Komasy i Andrzeja Wajdy. Gwiazdą naszej okładki jest Zofia Wichłacz.

10. Siwe włosy - farbować czy nie? Na własnej skórze (i głowie) sprawdza to szefowa działu urody ELLE Marta Drożdż.

Lutowe ELLE można też kupić z kalendarzem na 2017 rok. Nowy numer już w kioskach!