1. Gwiazdą okładki kwietniowego numeru ELLE jest Eliza Rycembel, niezwykle zdolna młoda aktorka, która szturmem podbija polskie ekrany. Właśnie gra w dwóch hitach – serialu „Odwróceni” i filmie Borysa Lankosza „Ciemno prawie noc”, adaptacji głośnej powieści Joanny Bator.

  fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik

 2. Poznaj najlepsze kosmetyki świata nagrodzone ELLE International Beauty Awards 2019. Przez cały rok redaktorki międzynarodowych edycji ELLE testowały setki produktów. Ostatecznie na podium znalazło się tylko 14, które zdobyły ich najwyższe uznanie. Te tego grona nasza redakcja dołącza siedem znakomitych polskich kosmetyków, które mają szansę na światową karierę.

  fot. Jan Welters

  fot. Jan Welters

 3. Nic tak jak akcesoria nie potrafi podkręcić stylizacji albo – jeśli są źle dobrane – zepsuć nawet najlepszy look. Przedstawiamy alfabet najmodniejszych akcesoriów sezonu i piszemy, z czym je łączyć, by osiągnąć spektakularny efekt.

  fot. Imaxtree

 4. Taniec jest wszędzie – na scenie, w klubie, a nawet na wybiegu. W tym sezonie trykot, baletki i spódnica tutu to idealna wiosenna wyprawka. Dlaczego projektanci sięgają do języka baletu i tańca współczesnego? I to właśnie teraz? Dowiesz się z kwietniowego ELLE.

  fot. Imaxtree

 5. W kulturze dajemy głos charyzmatycznym mężczyznom. Genialny aktor Willem Dafoe opowiada jak do filmu wręcz stał się Vincentem van Goghiem, za co dostał nominację do Oscara, a pisarz i muzyk Pablopavo wspomina najważniejsze dla siebie książki.

  fot. Getty Images

 6. Filantropka, rebeliantka, artystka – kobiety, które miały odwagę być sobą w czasach, kiedy nie było to mile wdziane i które zawsze podążały za swoimi marzeniami. Z okazji Dnia Kobiet historie Izabeli Czartoryskiej, Zofii Stryjeńskiej, Elżbiety Czyżewskiej i innych niezwykłych Polek sprzed dekad i wieków na platformie Storytel czytają inne niezwykłe Polki. A u nas – symbolicznie – pozują do wspólnych zdjęć.

  fot. Gosia Turczyńska

 7. Jak wytrzymać w czasach, gdy otacza nas tyle nienawiści? Trudno znieść hejt, szczególnie gdy jest się wrażliwcem. A jednak delikatność ma swoje dobre strony, niektórzy twierdzą, że to ona jest w stanie uratować zdominowany agresją świat. Jak? Zobacz w kwietniowym ELLE.

  fot. Getty Images

 8. Patrzenie między własne nogi przestaje być tematem tabu. W okolicach miejsc intymnych króluje dziś nagość i gładkość, a ginekologia estetyczna przeżywa prawdziwy rozkwit. W niej jednak nie chodzi o masową produkcje identycznych, idealnych wagin, ale o fachową pomoc kobietom z wykorzystaniem najnowszych technologii i osiągnięć nauki. To nie moda – to przyszłość zdrowia. Przeczytasz o niej – bez wstydu – tylko w ELLE.

  fot. archiwum Jamiego McCartneya

 9. Pierwszy dzień wiosny to idealny moment na odświeżenie garderoby. Dlatego w dniach 21-23 marca zapraszamy was na specjalną edycję Szaleństwa zakupów. Skorzystaj ze zniżek na nowe kolekcje swoich ulubionych marek. Szczegóły w kwietniowym numerze ELLE i na szalenstwozakupow.pl

  mat. prasowe

 10. Wydanie dostępne jest również z mleczkiem wygładzającym ENJOY COCO marki Marion. Mleczko, dzięki swojej lekkiej formule ułatwi codzienną pielęgnację włosów. Zawierawodę kokosową, która kondycjonuje kosmyki nadając im miękkość i ekstrakty kwiatów kaktusa, które odżywią skórę, dodając włosom blasku.

  Cena magazynu z dodatkiem to 12,99 zł.

  mat. prasowe