1. „Efekt LOVE!” to hasło lutowego wydania ELLE. Co się pod nim kryje? Oczywiście moda – taka, która uwodzi, kusi i zachwyca. Cekinowe sukienki, satynowe spódnice, seksowne szpilki. Polecamy – sprawdzą się nie tylko w karnawale.

2. Najlepszym dodatkiem karnawałowej kreacji jest oczywiście szminka. Jak dobrać tę idealną? Szefowa działu urody ELLE tropi doskonałości, także te na zamówienie. A swoje ulubione pomadki polecają znane makijażystki.

3. Miłość – niby nieprzewidywalna i nieuchwytna, a jednak od lat próbujemy ją opisać. Nie tylko w wierszach, filmach i piosenkach, ale też za pomocą eksperymentów psychologicznych i matematycznych formuł. Czyżby istniał algorytm miłości?

4. Zmysłowe perfumy są jak miłosna gra wstępna. Czarują, prowokują, rozbudzają. Jedne przyciągają, inne odpychają. Sprawdź, jak na Ciebie działają najnowsze zapachy.

5. Gigantyczny kapelusz La Bomba czy przezroczyste torby od Cèline. Nie każdy trend, który podbija Instagrama, sprawdza się na co dzień. Niektóre projekty dobrze wyglądają tylko na zdjęciach. Jak rozpoznać prawdziwe hity sezonu? Zobacz w lutowym ELLE.

6. Trend, który sprawdza się na pewno – wypożyczaj i wymieniaj. Nie tylko z koleżankami, ale też w komisach i profesjonalnych e-wypożyczalniach. Teraz sukienka od Prady przestaje być nieosiągalnym marzeniem – możesz wypożyczyć ją na imprezę.

7. Niektóre ubrania pamięta się jednak całe życie. O swoich ukochanych, takich, które uruchamiają wspomnienia, opowiadają Gosia Baczyńska, Zofia  Chylak, Anna Dziewit-Meller, Katarzyna Bonda, Klara Bielawka i Joanna Bator.

 

8. Skoro jesteśmy przy ludziach kultury, polecamy świetnie wywiady – ze Szczepanem Twardochem, który opowiada o miłości, mroku i swojej najnowszej powieści „Królestwo” oraz z Mary Komasą – o jej nowej płycie „Disarm”, Berlinie i pracy nad muzyką do serialu „1983”.

9. Sposób na sukces? „Trzeba mieć plan” – mówi Basia Sołtysińska, współzałożycielka LifeTube i IndaHash, międzynarodowej platformy dla influencerów. Niby oczywiste, ale skuteczne. Dowód – jej firma współpracuje z niemal milionem influencerów na 80 rynkach na całym świecie.

10. Lutowe ELLE możesz również mieć z dwoma produktami do pielęgnacji włosów marki Joanna lub z kalendarzem ELLE z dwiema okładkami do wyboru!

10.