Suknie ślubne Agata Wojtkiewicz - A LOVE SUPREME 023

Ta kolekcja, jak podkreśla sama projektantka, jest niczym dobrze skomponowany album muzyczny. "Każdy utwór to osobna historia, ale razem tworzą spójną, harmonijną całość" opowiada Agata Wojtkiewicz, która z nonszalancją burzy konwenanse mody ślubnej i zachęca kobiety do tego, by były odważne i pożądały za swoim poczuciem estetyki - także, a może przede wszystkim, w tak ważnym dniu. "W kolekcji znajdziemy całą gamę fasonów sukien, a każda z nich będzie poruszała inne struny wrażliwości wśród przyszłych panien młodych" dodaje projektantka. 

Fryzury ślubne z welonem - najpiękniejsze propozycje dla panny młodej>>

Kreacje zostały wykonane z najwyższej jakości jedwabi, które w sylwetkach zaprojektowanych przez Agatę Wojtkiewicz dają spektakularny efekt przy jednoczesnym zachowniu wygody. Tak, by można było w tych sukniach przetańczyć cały wieczór - aż do samego poślubnego poranka. Muzyka jest zresztą tutaj nieprzypadkowym kodem interpretacyjnym. Kolekcja nawiązuje do przełomowego jazzowego albumu Johna Coltrane'a "A Love Supreme", które pełne jest natchnienia, wolności i miłości. Te same idee dedykuje przyszłym pannom młodym Wojtkiewicz.

Agata Wojtkiewicz - suknie ślubne. Nowa kolekcja A LOVE SUPREME 023 / fot. Brygida Bujak

Naomi Biden zachwyca w sukni ślubnej Ralpha Laurena. Wnuczka prezydenta Joe Bidena wyszła za mąż w Białym Domu>>

W kolekcji A LOVE SUPREME 023 zwracają a siebie uwagę takie modele, jak Cosy (bardziej casualowa, na którą składa się crop top z rozłożystą spódnicą), Exclusive (ukłon w stronę lat 80. z bufiastymi rękawami i gorsetowym wiązaniem na plecach), Snobby (slip dress z ekstrawaganckim przeskalowanym welonem), Groovy (asymetryczna, na jedno ramię i rozcięciem na udzie), Grand (klasyka z drapowaniami na gorsecie), a także Dashin (zmysłowa, wykonana ze szklanych koralików, do której idealnie pasuje marynarka oversize'owa z linii AGATA X HARATYK). 

Premierze nowych sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz towarzyszy zachwycająca sesja zdjęciowa w głębokiej czerni i bieli, którą uwieczniła Brygida Bujak.

Przed obiektywem utalentowanej fotografki stanęła modelka Dominika Skopińska, a za makijaż odpowiadał Grzegorz Szustak. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, by przyjrzeć się tym klimatycznym zdjęciom. 

Suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz z kolekcji A LOVE SUPREME 023 znajdziecie przede wszystkim w dwóch salonach projektantki w Warszawie i w Łodzi, a także w dwóch ślubnych polskich butikach multibrandowych oraz licznych concept store'ach za granicą.

Życzenia na ślub - 25 propozycji romantycznych i zabawnych życzeń dla młodej pary>>

Kombinezon na wesele - modne stylizacje dla każdego typu sylwetki>>