Suknie ślubne z polską metką: MOYE Bridal 

Luksusowe projekty ze szlachetnego jedwabiu, odważne detale, oryginalne akcesoria, niewymuszona ekstrawagancja. Taka jest kolekcja sukien ślubnych od MOYE, która zachwyca. Bazą odsłony Bridal została maxi sukienka Bree, jeden z bestsellerów marki, której uniwersalność i spektakularność (oraz zmysłowy dekolt na plecach) w jednym sprawiły, że od kilku sezonów nie znika z listy marzeń zarówno minimalistek, jak i maksymalistek. Tutaj uzupełniły ją oryginalne akcesoria - kultowe scrunchies i kokardy, również w wersji przeskalowanej w transparentnej organzie i białej satynie, jedwabne rękawiczki oraz dwie wersje torebek w opcji mini.

Projektantki ozdobiły je ręcznie naturalnymi słodkowodnymi perłami i strusimi piórami które dodały projektom spektakularnego charakteru.

"Doskonale wiemy, jak ważne miejsce w dniu ślubu zajmują tradycje. Nie rezygnujemy z nich, lecz nadajemy im współczesnego charakteru, dlatego w kolekcji po raz pierwszy pojawia się satyna w odcieniu delikatnego błękitu. Podwiązką, opaska na oczy czy komplet bielizny – każda panna młoda znajdzie dla siebie i 'coś nowego, i coś niebieskiego'” wyjaśniają założycielki MOYE.

Suknie ślubne z polską metką: Agata Wojtkiewicz i jej nowa kolekcja A LOVE SUPREME 023>>

Kolekcja Bridal od MOYE / fot. Borys Synak

Nie byłoby jednak MOYE, gdyby nie uniwersalność tworzonych projektów, dlatego każdy z elementów kolekcji powstał tak, by mógł być noszony również na co dzień i podczas innych ważnych okazji, nie tylko w dniu ślubu. Letnie wakacje, luksusowa odzież domowa, wieczorne looki - Magdalena i Melania podsuwają mnóstwo pomysłów, na wykorzystanie ich projektów w stylizacjach.

Najnowszą kolekcję MOYE Bridal kupicie stacjonarnie w warszawskim butiku marki przy ul. Okólnik 9A/11 oraz online na moyestore.com. PS Niesamowitej kolekcji towarzyszy zachwycająca kampania z modelką Magdaleną Chachlicą, która stanęła przed obiektywem utalentowanego fotografa Borysa Synaka.

Pomysły na zaręczyny: zaskakujące i romantyczne>>