Kilka tygodni temu jako pierwsi pokazywaliśmy wam kulisy z sesji wizerunkowej Laurelle. Dziś już możemy zaprezentować wam lookbook z kreacjami ślubnymi od polskiej marki. Suknie ślubne Laurelle są przede wszystkim zmysłowe! Spokojnie, spodobają się również klientkom szukającym eleganckich i romantycznych modeli.

"Kiedy projektuję suknie, chcę, żeby każda z nich odpowiadała pragnieniom różnych kobiet. W najnowszej kolekcji jest delikatność i romantyzm, ale też wyraziste uderzenie orientalnego bogactwa ozdób. Pojawił się błysk w rozmaitych odsłonach: od subtelnego po ten w największym natężeniu. (...) Nasze klientki doceniają niebanalne fasony i nieoczywiste rozwiązania konstrukcyjne, przy zachowaniu podstawowego wymogu, jaki suknia musi spełniać - być niczym druga skóra. W końcu mowa o najważniejszej kreacji tworzonej z myślą o najważniejszym dniu w życiu", wyjaśnia Agata Nivette

W premierowej kolekcji Laurelle postawiono m.in. na kryształowe aplikacje i cekiny oraz delikatne kwiaty dodające. Pojawiły się także "geometryczne linie przełamane koronkowymi ornamentami". 

Suknie ślubne Laurelle 2018 >>

Modelka: Gulsina Kalimullina

Zdjęcia: Marina Piątkowska

Stylizacja: Alicja Werniewicz

Makijaż: Małgorzata Smelcerz

Fryzury: Piotr Postek