Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na łamach magazynu People powiedzieli: "Pracujemy nad niektórymi sprawami". Jeden z informatorów magazynu także twierdził wówczas, że para wciąż jest razem: "Nigdy oficjalnie się nie zerwali i nie rozmawiali o tym, nadal są razem. Trafili na trudny okres. Ale nie zerwali zaręczyn. Jeniffer pracuje teraz na Dominikanie, a Alex jest w Miami, dlatego rzadko spędzają wspólnie czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę czas kwarantanny i pandemii'. W kontrze były serwisy o gwiazdach, w tym PageSix, który jako pierwszy podał informację o zerwaniu jednej z ulubionych par showbiznesu. "Para miała ciężki czas i właśnie dlatego doszło do rozstania. Alex przebywa aktualnie w Miami gdzie przygotowuje się do sezonu bejsbolowego, a Jennifer kręci swój film na Dominikanie. Oboje skupili się na swoich karierach" można przeczytać w jednym z ich artykułów.

Jennifer Lopez i odważna sukienka Versace w tropikalne wzory. Jak to się stało, że w 2000 roku zrewolucjonizowała Google? [One dress show]>>

W ostatni weekend piosenkarka opublikowała jednak na swoim Instagramie zdjęcie z planu jej nowego filmu "Shotgun Wedding", na którym fani dopatrzyli się jednego szczegółu: na palcu J.Lo brakowało pierścionka zaręczynowego z brylantem (o wartości 1,8 mln dolarów), który otrzymała od Rodrigueza. Gwiazda dodała zwięzły opis: "Zachowaj spokój i pracuj w weekend #ShotgunWedding #ProducerLife #SetLife"

Czy to znak, że ona i jej narzeczony zdecydowali się jednak rozejść? A może Lopez zdjęła pierścionek jedynie do kręcenia swojej sceny? Zagraniczne media podają, że Alex Rodriguez kilkukrotnie przylatywał do Dominikany, by odwiedzić J.Lo na planie filmowym. 

5 zasad pielęgnacji, które stosuje Jennifer Lopez, aby mieć jędrną skórę w wieku 50 lat>>