Rosie Huntington-Whiteley - brytyjska modelka i aktorka filmowa o wyjątkowej, słowiańskiej urodzie (wiedzieliście, że gwiazda ma polskie korzenie? Jej praprababka była polską Żydówką!) - prowadzi jedno z najbardziej popularnych kont na Instagramie. Obserwuje ją już ponad 10 100 000 osób z całego świata, więc śmiało powiedzieć można, że to jedna z tych dziewczyn, które kreują trendy. Jej stylizacje, chociaż bardzo klasyczne i ponadczasowe, są ultra kobiece i zawsze nawiązują do aktualnych trendów. Ostatnio głośno jest szczególnie o jednym elemencie z garderoby ex Aniołka Victoria’s Secret.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rosie HW (@rosiehw) Sie 21, 2019 o 3:17 PDT

Mowa o poliamidowym body z charakterystycznym dekoltem typu halter pochodzącym z nowej kolekcji Zary. Możecie kupić je za 59,90 zł w trzech różnych wersjach kolorystycznych: pudrowo różowej, białej i czarnej. Huntington-Whiteley ma je wszystkie! Zdjęcie, na którym modelka mocno wycięte body zestawiła z białą spódnicą ołówkową od Chloé i mulami z metką Amina Muaddi polubiło już ponad 430 200 osób!

czarne body, 59.90 zł / Zara

Na oficjalnej stronie hiszpańskiej sieciówki wciąż dostępnych jest kilka ostatnich rozmiarów bestsellerowego body. Gdyby jednak nie udało wam się go upolować, przygotowałyśmy przegląd podobnych modeli, które znajdziecie teraz w ofercie popularnych sieciówek. Ceny zaczynają się już od 19,99 zł: 

Sprawdź też: Ten typ dekoltu po latach zapomnienia wraca do łask. Optycznie wysmukla górne partie ciała, jest idealny na lato i uwielbia go między innymi Bella Hadid