Modne koszule damskie 2021: ze szkolnej akademii [trendy]

Najładniejsze koszule na jesień i zimę 2021/2022: Jil Sander / Imaxtree

Białe wykrochmalone bluzki z kołnierzykami, które pamiętami ze szkolnych akademii oraz rozpoczęcia i zakończenia roku w tym sezonie nabierają nowego charakteru (i jest on daleki od zbyt dobrze znanego wszystkim minimalizmu). U Jil Sander obserwujemy wydłużone koszule z rozmieszczonymi rzadko okrągłymi czarnymi guzikami. Elisabetta Franchi przekonuje nas do modeli z kołnierzykiem zamienionym w stójkę i delikatnie nadmuchanymi rękawami, a jej stylizacyjny trick to spinanie tego elementu garderoby gorsetem. Erdem to atramentowe listki i kwiaty rozmalowane na ramionach i rękawach koszulowej bluzki, której części rękawów ukryto w długich wełnianych rękawiczkach bez palców. Nie ma tu miejsca na zwyczajność. 

Modne marynarki, żakiety i blezery na jesień i zimę 2021/2022. Oto modele, które będziemy nosić teraz na okrągło [trendy]>>

Modne koszule damskie 2021: Matrix 2.0 [trendy]

Najładniejsze koszule na jesień i zimę 2021/2022: Isabel Marant / Imaxtree

Im bliżej do premiery nowego "Matrixa", tym częściej projektanci i dyrektorzy kreatywni sięgają po garderobę inspirowaną pierwszą częścią słynnych filmów. W końcu, można powiedzieć, pierwowzór jest zawsze najlepszy. Tutaj charakterystyczną dla Neo i Trinity skórę widzimy w wersjach koszulowych - prostej, oszczędnej, matowej, czarnej i stereotypowo męskiej u Ami Paris oraz kobaltowej, bez kołnierzyka i flirtującej śmiało z latami 80. u Isabel Marant (a jakżeby inaczej!).

6 modowych hitów sezonu jesień-zima 2021/2022, które świetnie wyglądają (nie tylko) na zdjęciach. Zostaną w szafie przez długie lata>>

Modne koszule damskie 2021: wiktoriański bal [trendy]

Najładniejsze koszule na jesień i zimę 2021/2022: Alexandre Vauthier / Imaxtree

Z bufiastymi rękawami, mocno zaznaczoną linią ramion, żabotem, kryzą i mankietami na kształt kwiatowych dzwoneczków. Podium modnych koszul na jesień i zimę 2021/2022 zamykają modele imprezowe, ekscentryczne, wręcz wiktoriańskie (i takie, które z pewnością pokochałby sam Prince). Gdzie ich szukać? U Etro w rozbielonej zieleni, u Zimmermann w abstrakcyjny wzór, u Alexandre Vauthier w ciemnym srebrze. Każda przyciągnie uwagę równie mocno.

Modne (i ciepłe) kurtki na chłodne miesiące. 4 najważniejsze modele sezonu jesień-zima 2021/2022 [trendy]>>

Więcej pięknych koszul z wybiegów jesień-zima 2021/2022 znajdziecie w naszej galerii.