W miniony czwartek na rynku ukazał się jesienny numer naszego magazynu, który jak zawsze, dostępny jest w dwóch wariantach okładkowych. Tym razem gościmy na niej aktora Piotra Głowackiego oraz mistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika. W najnowszym wydaniu ELLE MAN czeka na Was wiele ciekawych materiałów, między innymi: niezwykle interesująca rozmowa z Mateuszem Kusznierewiczem, historia Tomasza Czechowskiego, który zaczynał od pracy na barze, żeby w kilka sezonów zostać wizjonerem przedsiębiorczości, natomiast norweski pisarz Jo Nesbø zdradza nam, jak dostać się do pierwszej dziesiątki literackiej elity. 

SPRAWDŹ TAKŻE: 5 powodów, dla których warto kupić jesienny numer ELLE MAN

Jesienna impreza ELLE MAN [ZDJĘCIA]

Z okazji premiery najnowszego wydania  jak w przypadku poprzednich numerów  15 września zorganizowaliśmy przyjęcie, na którym nie mogło zabraknąć bohaterów naszych sesji, artykułów i wywiadów oraz przyjaciół redakcji. Wśród gości pojawili się m.in. Piotr Głowacki, Magda Mołek, Marcin Tyszka, Tomasz Ciachorowski oraz uczestnicy „Top Model” – Mikołaj Śmieszek, Mariusz Jakubowski i Stanisław Obolewicz. Gospodarzem wieczoru był redaktor naczelny magazynu ELLE MAN Olivier Janiak, a niekwestionowaną gwiazdą Adam Kośmieja  wirtuoz fortepianu, który zabrał nas w niezapomnianą muzyczną podróż. 

Kto jeszcze zaszczycił nas swoją obecnością? Zajrzyjcie już teraz do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z wczorajszego eventu. Dodajmy, że wydarzenie odbyło się w klubie Jassmine przy ulicy Wilczej 73 w Warszawie. To zupełnie nowe miejsce na imprezowej mapie stolicy, w którym można się poczuć jak w przedwojennym chicagowskim klubie jazzowym. Polecamy!

WIDEO – Tak świętowaliśmy jesienne wydanie ELLE MAN: