O domniemanym powrocie do siebie Camili Cabello i Shawna Mendesa mówiło się już od jakiegoś czasu. Społeczność skupiona wokół plotkarskiego konta na Instagramie Deux Moi od dawna sygnalizowała, że między piosenkarzami coś jest na rzeczy. Mainstreamowe media długo jednak nie informowały o ich odnowionej relacji - wielu osobom trudno było uwierzyć, że ta dwójka jeszcze może być razem. Wygląda jednak na to, że krążące po sieci donosy okazały się jednak prawdą. Ba - tabloidy donoszą, że Camila i Shawn widują się od tygodni.

Shawn Mendes i Camila Cabello na randce w Los Angeles

Po tym, jak internet obiegły pikantne fotki pary całującej się w tłumie fanów na Coachelii, do mediów trafił kolejny dowód na ich zażyłą relację. Tym razem fani uchwycili piosenkarzy wracających z randki w Venice w Kalifornii. Filmik pokazujący jak Camila i Shawn spacerują ulicami miasta trzymając się za ręce pojawił się na koncie jednej z instagramerek. Redakcje tabloidów szybko podchwyciły temat i dotarły do insiderów z otoczenia pary, którzy potwierdzili krążące od tygodni plotki.

"Kilka razy wybrali się na wspólny wypad z przyjaciółmi. Przez ostatnie tygodnie widywali się też sam na sam. Na razie oboje obserwują, dokąd zmierza ich relacja" - wyjawiła tajemnicza osoba z kręgu znajomych pary.

Według innych źródeł związki, w które Shawn i Camila wchodzili tuż po swoim rozstaniu, nigdy nie były dość poważne, by przetrwać. Insiderzy twierdzą, że romanse z innymi osobami tylko utwierdziły tę dwójkę w przekonaniu, że łączy ich wyjątkowa więź i że warto, aby dali sobie drugą szansę. "Nie mówiąc już o ich wzajemnym, seksualnym przyciąganiu. Camila podoba się Shawnowi jak żadna inna dziewczyna. Zawsze mu się podobała" - zdradziło inne źródło zapytane o incydent na Coachelli.