Trwa moda na naturalny kolor włosów i krótkie boby, jednak Camila Cabello zdecydowanie się jej nie poddaje. Gwiazda pokazała właśnie swoją metamorfozę, która bynajmniej nie jest dla niej powrotem do klasyki. Chociaż to styl, który widziałyśmy już wcześniej, u Cabello prezentuje się naprawdę ciekawie. 

Camila Cabello przeszła metamorfozę. Efekty już na Instagramie

Długie włosy w odcieniu platynowego blondu, soczyste usta jak z lat 90., krótki top crop i biodrówki – brzmi jak połączenie dziewczęcego stylu Sabriny Carpenter i alternatywnej Kim Kardashian z 2017 roku? Tym razem to Camila Cabello, która zaledwie kilka godzin temu via Instagram pochwaliła się swoim nowym lookiem. Bystre oko wyłapie w nim sporo trendów na nowy sezon. Przede wszystkim – włosy. Długie, blond, wystylizowane na "wet hair" i z prosto ściętą grzywką.

Nie sposób nie zauważyć też mocnego i kuszącego makijażu. Tafla na ustach wyraźnie podkreślonych ciemniejszą konturówką, oczy obrysowane czarną kredką i z dodatkiem szarego cienia, a także sporo różu na policzkach – to mieszanka estetyki grunge, lat 90. i Mob Wife Make-up. 

Camila Cabello w platynowym blondzie na Instagramie. Czy to zapowiedź nowości?

Przemiana piosenkarki to nie jedyne, co wzbudza ciekawość. Warty uwagi jest również sam podpis, którym okrasiła post. 

it's time >:) (pol. to już czas)

Biorąc pod uwagę fakt, że Familia zadebiutowała w 2022 roku, a także sugestie, które pojawiały się na profilach Cabello na przestrzeni ostatniego roku, fani w komentarzach podejrzewają, że zmiana wizerunku jest bezpośrednio związana z promocją nowego materiału. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy 26-letnią artystkę w nieco ostrzejszym wydaniu. Zdaje się, że rozmiłowała się w futrzanych akcentach i wyrazistym make-upie, ale tak dużej zmiany jeszcze nie było.

Czy faktycznie tak jest? Zobaczymy, ale wiele na to wskazuje. Niewykluczone też, że metamorfoza ma sugerować, że na kolejnym albumie odkryjemy takie oblicze Cabello, jakiego jeszcze nie znaliśmy. Niezależnie od wszystkiego, z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych wieści.