Pokaz Maison Alaïa otwiera rozpoczynający się właśnie haute couture week na sezon jesień-zima 2023/2024. Z tej okazji do Paryża przybyło wiele gwiazd. W pierwszych rzędach można było dostrzec Amber Valettę, Annę Wintour, Irinę Shayk czy Ritę Orę. Artystka ma słabość do domu mody dowodzonego przez Pietera Muliera, czemu dała wyraz zmierzając na pokaz w jego koronkowej kreacji. 32-latka porzuciła wszelkie konwenanse i stawiła się na miejscu bez bielizny. Wyglądała hipnotyzująco.

Rita Ora bez bielizny na paryskim pokazie Alaïa

Paparazzi przyłapali gwiazdę tuż przed wejściem na pokaz, gdy przemierzała Paryż w niebotycznie wysokich, srebrnych szpilkach na masywnej platformie. Ale to naturalnie nie buty, lecz kreacja gwiazdy przykuła uwagę wszystkich. Piosenkarka zdecydowała się na sięgającą ziemi suknię z czarnej koronki, z wyszywanymi na niej różami. Spod półtransparentnej tkaniny widać było biust gwiazdy. Na dół Rita założyła majtki z wysokim stanem. Kreacja świetnie podkreśliła zgrabną sylwetkę gwiazdy.

Arnold Jerocki/GC Images via Getty Images

Pozostałe elementy swojego looku Rity Ory były stonowane - artystka zrezygnowała z jakiejkolwiek biżuterii, włosy związała w gładko zaczesany, koński ogon, natomiast w makijażu postawiła na klasyczne, grafitowe smokey eye. 

Christian Vierig/Getty Images