Kinga Rusin kończy współpracę z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka była obecna na antenie "DDTV" od września 2005 roku. Kinga Rusin prowadziła też programy takie jak: "You Can Dance" czy "Agent Gwiazdy". Prezenterka za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała się ze swoimi fanami. Dziennikarka zdradziła też, że wcale nie ma zamiaru kończyć kariery. Zapowiada podjęcie nowego wyzwania i realizowanie się w zupełnie nowym projekcie.

Dlaczego już nie "DDTVN"? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej (...) Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna (...) Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty - informuje Rusin. 

Prezenterka odniosła się też do odejścia Piotra Kraśki z ekipy "DDTVN":

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz? - pyta Rusin.

Przypomnijmy, że niedawno ze stacją TVN pożegnała się też Magda Mołek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Sie 23, 2020 o 11:20 PDT