Mariah Carey rozbija dynię i oznajmia, że "już czas"!

Halloween właśnie się skończyło, a więc czas wkroczyć w kolejny, najbardziej wyczekiwany sezon roku - oczekiwanie na Boże Narodzenie. W najnowszym wideo, tzw. "Królowa Świąt", czyli Mariah Carey oficjalnie daje przyzwolenie na rozpoczęcie sezonu świątecznego. Klip zaczyna się od ukazania piosenkarki ubranej w długą, czerwoną suknię z cekinami. Następnie widzimy trzy dynie z napisem "to nie czas". Gdy w tle zaczynają brzmieć nuty otwierające hit Mariah Carey, „All I Want for Christmas Is You”, piosenkarka rozbija dynię z napisem „nie” kijem baseballowym. W ten sposób powstaje napis „już czas”, a bohaterka przebrana w strój inspirowany Świętym Mikołajem rozrzuca sztuczny śnieg. 


Ready? Let's go!  - piszę na swoim Instagramie Mariah Carey

Mariah Carey jako Królowa Świąt w nowym wideo

W 1994 roku, gdy Mariah Carey wydała album "Merry Christmas", zyskała tytuł "Królowej Świąt" w świecie muzyki pop. Był to jej czwarty album studyjny i zawierał trzy oryginalne utwory: „All I Want For Christmas Is You”, „Miss You Most (A Christmas Time)” i „Jesus Born on This Day”. Płyta zawiera również covery klasycznych, wszystkim znanych kolęd, jak np. "Cicha noc". Według raportu Billboard, "Merry Christmas" był najlepiej sprzedającym się albumem świątecznym wszechczasów w 2015 roku. Bez dwóch zdań "All I Want For Christmas Is You" to nieodłączny element sezonu świątecznego. 

Zapowiedź nowego utworu - Mariah Carey szykuje kolejny świąteczny hit

Na filmiku fani dopatrzyli się ukrytej wiadomości od wokalistki. Na jednym z prezentów widniał napis "11/05". Okazuje się, że to zapowiedź nowego utworu gwiazdy. Piosenka "Fall in Love at Christmas" ma ukazać się właśnie 5 listopada. Czy nowe dzieło przebije świątecznego klasyka? Zaraz się przekonamy.