Wybieracie się w tym roku na halloweenową domówkę do znajomych, a może planujecie wpaść do klubu na przebieraną imprezę? W poszukiwaniu kostiumów halloweenowych i najmodniejszych makijaży koniecznie zajrzyjcie na Instagram - to kopalnia inspiracji.

Makijaże z Instagrama na Halloween 2018

Jakie makijaże na Halloween są najmodniejsze w tym roku? Influencerki i makijażystki najchętniej malują oczy i robią to w naprawdę fantazyjny sposób. Z jednej strony cut crease w kolorze pieczonej dyni z mocno wytuszowanymi rzęsami i celowo rozmazaną kredką, z drugiej - subtelne gwiazdki, smoky eyes i metaliczny błysk. Na popularności zyskuje brokat, który aplikowany jest nie tylko na powiece, ale też zamiast rozświetlacza czy... imituje piegi. Halloween 2019 to też lip art: specjalny sposób ozdabiania ust różnymi pomadkami, kreskami czy cyrkoniami. Nas najbardziej zachwycają jednak te dopracowane, artystyczne makijaże, które przypominają filmowe charakteryzacje z horrorów, filmów fantasy i komiksów.

Zobacz: Halloween na Netflix. Co obejrzeć?>>

Jakie szczególnie zwróciły naszą uwagę? Wybraliśmy dla was mnóstwo zdjęć, które posłużą nam za inspiracje do halloweenowych makijaży. Sprawdźcie je koniecznie - niektóre są naprawdę straszne! 

GALERIA: Makijaże na Halloween z Instagrama. Inspiracje>>