Superksiężyc w lipcu 2022

Pierwsza faza lata była dość emocjonalna. Wszystko przez sezon Raka naładowany wrażliwą energią. Jeśli miałaś problem, żeby zrozumieć, dokąd prowadzi cię głos intuicji, spodziewaj się, Superksiężyc w Koziorożcu wyostrzy twoją podświadomość. Ta szczególna pełnia wzniesie się na niebie 13 lipca. Poruszy sprawy dotyczące kariery, odpowiedzialności i równowagi pomiędzy ciałem a duszą. W astrologii jednak panuje przekonanie, że księżyc w znaku Koziorożca jest szkodliwy. Koziorożcem rządzi Saturn, planeta dyscypliny, która sprawia, że w przeciwieństwie do Raka, ten znak spycha emocje na dalszy tor. A ponieważ Luna rządzi uczuciami, w Koziorożcu jej wpływy są ograniczone. Możemy przez to liczyć na niełatwe wyzwania oraz wiele nieporozumień. 

Superksiężyc to faza, w której tarcza Luny staje się jaśniejsza i większa niż zwykle. Dzieje się tak, ponieważ księżyc znajduje się najbliżej Ziemi. 

Pełnia w Koziorożcu - nie czas na emocje

Koziorożec priorytetowo traktuje granice, tradycję i ciężką pracę. Niestety, ale w jego pełni poczujemy się odłączeni od emocji. Chłodne podejście do niektórych spraw wbrew pozorom wyjdzie nam na dobre. Pełnia w Koziorożcu może posłużyć skupieniu się na długoterminowych celach. To również świetny czas na burzę mózgów oraz planowanie przyszłości. Oto, czego każdy znak zodiaku może się spodziewać w nadchodzących dniach >>

W pełni w Koziorożcu wyłączymy emocje, żeby przejść do konkretów.

Gdy tydzień pod wpływem pełni dobiegnie końca, Wenus przejdzie do znaku Raka, aby poszukać w nim bezpieczeństwa. Skieruje naszą uwagę na dom i relacje, w których nasza bezbronność jest mile widziana. Zachęci nas do ponownego połączenia się z bliskimi, z którymi mogliśmy utracić kontakt. Nie czekajmy, aż wydarzy się to samoistnie. Ten tranzyt da nam odwagę, aby wykonać pierwszy krok.

Horoskopy na lipiec 2022: