Numerologia na lipiec 2022 - miesiąc obfitości

Jakie będzie lato z duchowego punktu widzenia? Numerologia na lipiec 2022 zapowiada czas życiowej obfitości. Siódmy miesiąc kalendarzowy to 4 Miesiąc Uniwersalny. Wynika to z sumy miesiąca i roku, ponieważ 7 + 2 + 0 + 2 + 2 = 13, a 1 + 3 = 4. Po rozrywkach, jakich doświadczaliśmy w czerwcu, nadszedł czas na organizację. Czwórka wibruje wokół dyscypliny, wytężonej pracy i budowaniu czegoś na lata. Promuje logiczne, metodyczne podejście do wszelkich przyziemnych spraw. Powoduje, że kariera staje się naszym priorytetem na równi z życiem rodzinnym. Przynosi obfitość - owocne, letnie plony intencji posianych w ostatnich miesiącach.

Czwórka w numerologii - liczba stabilności

Liczba 4 zwiastuje korzyści materialne, o ile przyłożymy się do kwestii finansów. Lipiec przyniesie dodatkowe możliwości zarobienia pieniędzy. Teraz warto myśleć długoterminowo i podejmować decyzje w oparciu o przyszłość. Twoja ambicja ci za to podziękuje. Nie zapominaj też o swojej rodzinie czy otoczeniu, w którym się rozwijasz. To świetny czas na pogłębienie kontaktów towarzyskich poprzez zdobywanie zaufania innych. Nowe osoby poznane w tym miesiącu mają szansę zostać twoimi przyjaciółmi na całe życie.

Czwórka w numerologii reprezentuje:

  • Siłę
  • Tradycyjność
  • Praktyczność
  • Ciężką pracę
  • Lojalność
  • Organizację
  • Rygor
  • Sukces
  • Niezawodność

W talii Tarota karta numer 4 to Cesarz. Jest stoickim symbolem odpowiedzialności, praktyczności i hartu ducha, podobnie jak Czwórka w numerologii. Według astrologii liczbie 4 odpowiada Rak. Misją tego wodnego znaku zodiaku jest dążenie do stworzenia poczucia bezpieczeństwa. Dedykuje swoje życie ognisku domowemu i ochronie swoich bliskich.

Ciemna strona liczby 4? Nie lubi zmian i jest uparta w swoich przekonaniach. W lipcu powinniśmy uważać na zamykanie się na zdanie innych. Chociaż pod wpływem wibracji Czwórki uwierzymy w siebie i zechcemy pozostać wierni swoim pragnieniom, nasza własna perspektywa tak naprawdę może nas ograniczyć. Dodatkowo ta liczba zniechęca do próbowania nowych rzeczy. Jest pewna siebie aż do przesady, jednak brakuje jej elastyczności. Ta pewność siebie, którą nas otoczy, będzie mieć sens w niektórych sytuacjach, ale jeśli chodzi o współpracę z innymi, sami zrobimy sobie pod górkę. 

Najszczęśliwszy dzień w miesiącu - 7 lipca

Lipiec wibruje też energią liczby 7 jako siódmy miesiąc kalendarzowy. Już wkrótce doświadczymy szczęśliwej daty 07.07, w której wydarzy się coś szczególnego. Dwie Siódemki reprezentują duchowe mistrzostwo, a nawet cuda. Tego dnia dowiemy się, czy znajdujemy się na dobrej drodze. Poczujemy, że Wszechświat ma nas w swojej opiece. Nasze prośby wreszcie zostaną wysłuchane. Co ciekawe, 7 lipca na niebie utworzy się Brama Syriusza. To aspekt astrologiczny, w którym gwiazda Syriusz ustawia się w jednej linii ze Słońcem. Stwarza portal posyłający na ziemię energię o wysokiej częstotliwości. Reprezentuje wolność i popycha nasz wewnętrzny rozwój. Potraktuj ten aspekt jako zachętę do pogłębienia swojej praktyki duchowej, pracy nad wymagającym projektem i większej swobody w wyrażaniu siebie.

Prognozy na lipiec 2022: