MISBHV nie zwalnia tempa! Kilka dni temu odbyła się prezentacja nowej kolekcji w trakcie Paris Fashion Week, a teraz marka może pochwalić się kolejnym sukcesem. Niedawno Hailey Baldwin została przyłapana w stylizacji z metką "MISBHV". To nie pierwszy raz kiedy słynna modelka promuje dobrze nam znaną firmę. Przypomnijmy, rzeczy MISBHV noszą m.in. Bella Hadid, Rihanna, Dua Lipa,  The Weeknd, A$AP Rocky, Emily Ratajkowski czy Kylie Jenner.  Co miała na sobie żona Justina Biebera?

Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub kościelny we wrześniu? >>

Hailey Bieber w garniturze MISBHV 

Tym razem Hailey Bieber (a dokładnie jej stylistka Maeve Reilly) wybrała garnitur pochodzący z kolekcji na sezon wiosna-lato 2019, której premiera odbyła się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki (czerwiec 2018). Linia "Polish Jazz" inspirowana była latami 60., a zwłaszcza twórczością polskich grafików w tym prof. Rosława Szaybo (artysta współpracował z duetem przy tworzeniu ubrań i dodatków). Kultowy grafik ma na swoim koncie m.in. okładki płyt Krzysztofa Komedy, Milesa Davisa, Eltona Johna, Roya Orbisona, Santany, Janis Joplin, Johna Williamsa, Czesława Niemena, czy zespołów The Clash i Judas Priest. Do marynarki i spodni od MISBHV Bieber dobrała również kozaki Yeezy, top Prix Workshop oraz biżuterię Jennifer Fisher.

Garnitur w kolorze morskim nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, ale przeczuwamy, że będzie to jeden z hitów na ten sezon. Zdjęcie Hailey Baldwin w MISBHV możecie zobaczyć tutaj >>

Filip Okopny/Fashion Images