Jeśli ktoś chociaż trochę interesuje się modą, na pewno ją zna. Jeśli nie, to założymy się, że i tak kojarzycie jej twarz z billboardów. Edita Vilkeviciute pojawiła się na okładkach najważniejszych magazynów o modzie, chodziła w najważniejszych pokazach i była gwiazdą niejednej kampanii. W serwisie models.com jej nazwisko widnieje na liście "ikon" i "najseksowniejszych modelek". Tym razem nie piszemy o niej z powody nowego kontraktu, a... ślubu. Litwinka kilka dni temu powiedziała "tak". Jej mężem został Björn Frederic Gerling, a ceremonia ślubna odbyła się w miejscowości Montalcino w Toskanii, we Włoszech.

Wśród zaproszonych nie zabrakło oczywiście osobistości ze świata mody. Na liście gości znaleźli się m.in.: polska top modelka Magdalena Frąckowiak i sam Mario Testino. Słynny fotograf jest zresztą autorem większości zdjęć ze ślubu, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

Edita Vilkeviciute podczas ślubu wyglądała zachwycająco. Wybrała białą suknię ślubną z body z kopertowym drapowanym dekoltem i bardzo odważnym wycięciem odsłaniającym jej zgrabne nogi. Kreację zaprojektowała dla niej Tamuna Ingorokva.