H&M x Erdem - zaskoczeni?

Chociaż od kolekcji Karla Lagerfelda dla H&M minęło już kilkanaście lat, to współprace sieciówki z topowymi projektantami i domami mody nadal wzbudzają nie małe emocje. W naszej redakcji już od kilku miesięcy robiłyśmy zakłady, którą markę w 2017 roku wybierze szwedzki gigant odzieżowy. Wszelkie wątpliwości zostały właśnie rozwiane. Na oficjalnym kanale H&M na YouTube' i Instagramie pojawiło się właśnie wideo promujące kolekcję H&M x Erdem. Autorem spotu jest nie kto inny jak Baz Luhrmann - australijski reżyser, twórca takich produkcji jak: "Wielki Gatsby", "Romeo i Julia" czy "Moulin Rouge".

Zobaczcie wideo Erdem x H&M:

Erdem - co to za marka?

Erdem - to marka odzieżowa stworzona przez projektanta Erdema Moralıoğlu, urodzonego w Kanadzie, a na co dzień pracującego w Londynie. W swoich kolekcjach łączy on różne kultury, a inspiracją są dla niego jego babcie - jedna pochodząca z Turcji i druga - z Wielkiej Brytanii. Erdem Moralıoğlu do swoich projektów chętnie wplata także motywy zaczerpnięte z architektury i sztuki. Znany jest także z ubrań pokrytych florystycznymi printami.

Erdem x H&M - co znajdzie się w kolekcji?
Na razie wiemy, że kolekcja Erdem x H&M będzie składała się z dwóch linii - zarówno męskiej, jak i damskiej. Co ciekawe, to pierwszy raz, kiedy Erdem Moralıoğlu stworzy rzeczy dla mężczyzn. Ubrania i dodatki Erdem x H&M trafią do wybranych sklepów w 22 państwach na całym świecie "już" 2 listopada 2017 roku. Czego możemy się spodziewać? Na pewno kwiatów, kobiecych sukienek... Jak możemy zobaczyć na wideo w kolekcji Erdem x H&M znajdą się też futra, piżamowe zestawy i plisowane tuniki.

Erdem x H&M - GALERIA>>