Można nosić je indywidualnie lub łączyć i personalizować. Wszystkie powstają we współpracy ze światowej sławy mistrzami perfumiarstwa i przy wykorzystaniu najwyżej jakości składników. Jo Malone London oferuje perfumy, które dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, edycje limitowane, a także produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała oraz dodatki do domu.

Content Studio

Pierwszy wolnostojący butik Jo Malone London w Polsce znajduje się w Westfield Mokotów. Na miejscu eksperci marki służą pomocą i dzielą się swoją wiedzą - zarówno podczas dobierania zapachów, jak i w trakcie wybierania prezentów. Na klientów czekają tam także różnorodne opcje personalizacji zapachów, dzięki którym perfumy stają się niepowtarzalne i nabierają szczególnego znaczenia.  

Content Studio

Naszą ambicją jest ożywienie historii Jo Malone London w Polsce - inspiracji stojących za tworzonymi zapachami czy sztuką obdarowywania bliskich. Przybliżenie tej historii osiągniemy poprzez szersze zaprezentowanie konsumentowi dodatkowych kategorii produktowych poza perfumami oraz unikalnych dla Jo Malone London serwisów, które odzwierciedlają indywidualne podejście marki do każdego konsumenta i oferowanie mu nowoczesnego luksusu - wyjaśniła Dorota Śliwowska-Zackiewicz, Brand Manager Fragrance & Hair Estée Lauder Polska.

Content Studio

Z okazji otwarcia monobrandowego butiku w Westfield Mokotów, Polskę odwiedził Anton Denver, Education Director Jo Malone London, z którym udało się nam porozmawiać.