Ariana Grande i Dalton Gomez powiedzieli sobie sakramentalne "TAK" 15 maja 2021 roku podczas skromnej ceremonii w tajemnicy przed całym światem, na którą para zaprosiła jedynie 20 najbliższych osób. Ślub odbył się w posiadłości artystki w Montecito, a wesele trwało cały weekend. Na zdjęciach, które artystka opublikowała wczoraj na swoim Instagramie, możemy zobaczyć piękne wnętrza pełne świec i wiszących kwiatów oraz świeżo upieczonych małżonków w radosnych uściskach.

Para zaręczyła się w grudniu ubiegłego roku po kilku miesiącach związku (wówczas gwiazda pochwaliła się imponującym pierścionkiem z perłą i brylantem).

Kim jest Dalton Gomez - mąż Ariany Grande?>>

Ariana prezentuje się na nich długiej jedwabnej sukni z dekoltem w kształcie serca, z odkrytymi plecami i rozcięciem na udzie. Kreacja została uszyta z jedwabiu i zaprojektowała ją specjalnie dla Grande projektantka Vera Wang

Wang obiecała stworzyć suknię ślubną amerykańskiej wokalistki, kiedy wybrały się razem na MET Gala w 2018 roku. Jak podkreśla Diet Prada, główną inspiracją była kreacja Jo Stockton (w tej roli Audrey Hepburn) w filmie "Zabawna buzia" z 1957 roku.

Jennifer Lopez nie nosi jednak pierścionka zaręczynowego. Kilka tygodni temu ona i Alex Rodriguez zdementowali rozstanie>>

Do sukni ślubnej w kolorze przełamanej bieli stylistka Ariany Grande, Mimi Cuttrell, dobrała tiulowy welon o średniej długości z kokardą, srebrną biżuterię z perłami i białe sandałki na platformie od Giuseppe Zanotti. Więcej zdjęć kreacji ze ślubu piosenkarki możecie obejrzeć w naszej galerii.