Ariana Grande powiedziała ,,TAK" podczas skromnej ceremonii, która odbyła się w tajemnicy przed światem. Informacja o ślubie tej dwójki została opublikowana w mediach w poniedziałek wieczorem...

Ariana Grande potwierdziła plotki o nazwisku nowego chłopaka? Zamieszenie wywołał teledysk, który artystka nagrała w duecie z Justinem Bieberem>>

Ariana Grande i Dalton Gomez: związek

O Gomezie usłyszeliśmy po raz pierwszy rok temu. To właśnie wtedy media podały informację, że amerykańska piosenkarka zaczęła się z nim spotykać po rozstaniu z Mikeyem Fosterem. Grande i Gomez zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy gwiazda pochwaliła się imponującym pierścionkiem z perłą i brylantem.


Ariana Grande wyszła za mąż w tajemnicy!

Podobno ślub był planowany od dawna, ale musiał spełniać kilka warunków. Ariana Grande i Dalton Gomez marzyli o skromnej uroczystości, utrzymanej w tajemnicy i z dala od błysku fleszy. I tak też się stało. Na ślub do posiadłości artystki w Montecito przyjechało niespełna 20 gości. I tak w gronie najbliższych osób para spędziła ubiegły weekend. Podobno było bardzo nieformalnie i obyło się bez "przesadnego" przyjęcia.

Informację o ślubie potwierdził rzecznik prasowy artystki.

Kim jest Dalton Gomez?

O mężu Ariany Grande wiemy niewiele. Gomez chroni swoją prywatność. Ukochany artystki pochodzi z Południowej Kalifornii i zajmuje się nieruchomościami, a dokładniej luksusowymi posiadłościami. Według informacji, jaką znajdziemy w mediach Dalton Gomez prywatnie przyjaźni się z Miley Cyrus.


Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie! „Jest między nimi niesamowita chemia” – mówią znajomi pary>>>