Margaret Qualley: zaręczyny, związki, miłości aktorki

Festiwal Filmowy w Cannes zgromadził w tym roku największe gwiazdy, a obok dyskusji związanych z premierami kinowymi, toczyły się rozmowy na temat mody. Do czasu, aż na czerwonym dywanie pojawiła się Margaret Qualley, która zgromadziła na sobie obiektywy wszystkich fotoreporterów, bo ci dostrzegli, że aktorka ma na palcu... pierścionek zaręczynowy.

Przez kilka dni Qualley nie odnosiła się do doniesień związanych z pogłębieniem swojego statusu w związku, ale dziś postanowiła przerwać milczenie.

Na Instagramie opublikowała post z galerią trzech zdjęć, na których znalazły się fotografie Qualley i jej partnera Jacka Antonoffa w czułych objęciach. Na pierwszym planie są dłonie gwiazdy, gdzie na serdecznym palcu jednej z nich widać imponujący pierścionek z diamentem"Och, kocham go!" napisała aktorka, a jej wpis setkami gratulacji i w kilka godzin zdobył ponad 113 tysięcy polubień. 

Suknia ślubna Kourtney Kardashian. Celebrytka postawiła na zmysłową mini i welon w stylu vintage>>

Ukochany Margaret Quallet, Jack Antonoff, to amerykański piosenkarz, multiinstrumentalista, songwriter i producent muzyczny, który jest głównym wokalistą zespołu Bleachers, w cześniej był fitarzystą i perkusitą Fun. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami, jak Taylor Swift, Lorde, Florence and the Machine, Clairo, Tegan and Sara, Lana Del Rey. Antonoff spotyka się z Qualley od sierpnia 2021, ale swój związek potwierdzili dopiero w marcu 2022 r. Muzyk wcześniej był w związku m.in. z Leną Dunham. Aktorka z kolei łączona była z takimi mężczyznami, jak Pete Davidson i Shia LaBeouf. 

Margaret Qualley mogliśmy do tej pory podziwiać w głośnym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood", netfliksowym serialowym hicie "Sprzątaczka" czy reklamie "Kenzo World", która stała się prawdziwym viralem. Najlepsze jednak dopiero przed nią. Niedawno media obiegła informacja, że powstanie film o legendarnym duecie Ginger Rogers i Freda Astaira, a Margaret Qualley zagra w nim u boku Jamiego Bella. 

Chloë Sevigny wzięła ślub. Gwiazda powiedziała sakramentalne "tak" w 3 różnych zmysłowych kreacjach>>