Donatella Versace odpowiedzialna za suknię ślubną Britney Spears

Dwa dni temu Britney Spears opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć w tiulowej, brzoskwiniowej sukni, pod którą podzieliła się radosną nowiną. Gwiazda ogłosiła kto zaprojektuje jej suknię ślubną, w której powie sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu. Projektantką tej wyjątkowej kreacji zostanie nie kto inny jak Donatella Versace. Nie wyobrażamy sobie do tej roli nikogo innego zwłaszcza, że Britney przez całą swoją karierę była silnie związana z marką Versace. Niejednokrotnie w swoich teledyskach, występach na żywo czy na czerwonych dywanach pojawiała się w stylizacjach od Donatelli.

Z kolei projektantka była bardzo aktywnym zwolennikiem ruchu "Free Britney". W maju Donatella zamieściła na Instagramie zdjęcie z Britney pisząc:

Ta retrospekcja ma miejsce, gdy przyszła na mój program w 2002 roku, wyglądając olśniewająco w Versace. Nigdy nie zapomnę, kiedy przyjechałaś i zostałaś ze mną Britney, byłaś i zawsze będziesz magiczna - napisała na Instagramie Donatella Versace

Koniec 13-letniej kurateli ojca nad Britney Spears - czas na ślub

W czerwcu tego roku Britney Spears pojawiła się na sali sądowej w Los Angeles, szczegółowo opowiadając o wieloletniej kurateli sprawowanej przez jej ojca. Po 13 latach domowego więzienia, ojciec gwiazdy zdecydował się na zakończenie sprawowania władzy nad córką. Spears nareszcie może decydować o sobie, czego dowiodły zaręczyny ze swoim managerem Asgharim. Dzisiaj ma odbyć się ostatnia rozprawa sądowa mająca oficjalnie zakończyć 13-letnią kuratelę ojca nad Britney.