Królewskie śluby to wydarzenia, które zapierają dech w piersiach. Obserwujemy je z niemal obsesyjnym podekscytowaniem. Nie bez przyczyny. Zdarzają się przecież bardzo rzadko, są wydarzeniem rangi państwowej i zapisują się w historii. To co ekscytuje nas jednak najbardziej to widowiskowe suknie ślubne od uznanych projektantów. W tym wypadku nowe członkinie rodzin królewskich rzadko stawiają na mimalizm, ale zdarzają się i takie, które wielkie bufiaste kreacje zamieniają na te bardziej stonowane i skromne. Na taką postawiła Księżna Kate Middleton, która do ołtarza w 2011 roku poszła w suknii projektu Sarah Burton dla Alexander McQueen. Zjawiskowość suknii Księżnej Cambridge polega na jej prostocie i minimaliźmie. Biorąc pod uwagę bogate suknie ślubne Elżbiety II (1947 r.) czy Lady Diany (1981 r.) kreacja Księżnej Kate zdecydowanie dodaje nową jakość modzie ślubnej. 

Kate Middleton w kreacji ślubnej od Sarah Burton dla Alexander McQueen

Królewskie śluby. Fot. Imaxtree

Magia koronki

Ostatnie kilka sezonów w modzie ślubnej to powrót legendarnej koronki i suknii w stylu wiktoriańskim. Moglibyśmy powiedzieć, że nasze babcie będą zachwycone, ale chyba nie do końca. Projektanci serwują nam propozycje koronki na półprzeźroczystym materiale z dużą ilością tiulu. Istotnym elementem dopełniającym tego rodzaju stylizację ślubną są dodatki, takie jak duże kolczyki bądź efektowny makijaż. Dobierz widowiskową biżuterię i spraw by Twój ślub miał iście królewski charakter. 

Pierścionek "Królewski" W.KRUK

Sekretem uroku tego pierścionka jest niezwykle rzadko spotykany, kwadratowy szlif Asscher, świecący triumfy w pierwszych dekadach ubiegłego wieku. Słynny szlif opracowany został na zlecenie angielskiej rodziny królewskiej podczas cięcia największego surowego diamentu w historii. Pierścionek będzie pięknie prezentował się na palcu kobiety romantycznej o szlachetnej urodzie. Dostępny w białym złocie.