Sukienka dla świadkowej. Modne kreacje na ślub i wesele, które będą idealne na letnią ceremonię>>

Prezenty na ślub: coś dla pasjonatów kultury - książki/płyty/filmy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@lenkalove_i_mama) Wrz 2, 2020 o 7:52 PDT

W przeciwieństwie do kwiatów, jest to niezaprzeczalnie jeden z najtrwalszych podarunków, jaki możecie otrzymać od swoich bliskich. Zadecydujcie, którą z tych dziedzin kultury najbardziej lubicie i poproście swoich gości o ważne dla nich samych albumy muzyczne na CD lub na płycie winylowej, kultowe filmy, czy klasykę literatury, do której nie mieliście jeszcze okazji sięgnąć. Sztuka zawsze wzbudza duże emocje, dlatego bądźcie pewni, że dedykacje załączone do prezentów mogą wywołać ogromne wzruszenie.

Prezenty na ślub: zaproszenia na małżeńskie randki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@_kim_uni_) Paź 27, 2019 o 11:26 PDT

A gdyby poprosić gości weselnych o zaplanowanie waszych małżeńskich randek? Niech wasi bliscy puszczą wodze fantazji i wręczą wam vouchery na cudowne doświadczenia! Wizyta w romantycznej restauracji, spływ kajakowy, gra w kręgle, bilety na spektakl teatralny lub zaproszenie na koncert jazzowy to tylko niektóre z pomysłów, jakie mogą przychodzić do głowy waszym bliskim, którzy zadbają, by w pierwszym roku małżeństwa nie brakowało wam atrakcji na wspólne spędzanie czasu.

PS Rada dla gości: po intensywnym i stresującym czasie planowania uroczystości weselnej, parę młodą z pewnością ucieszy relaks w urokliwie położonym hotelu ze strefą SPA&Wellness.

Motyw przewodni na wesele. 5 modnych pomysłów na styl imprezy poślubnej>>

Prezenty na ślub: cel charytatywny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LINA (@lina_switzerland) Wrz 1, 2020 o 1:29 PDT

Bardzo często spotykanym pomysłem pary młodej na prezent zamiast kwiatów jest zbiórka przeróżnych materiałów dla fundacji i instytucji, zajmujących się działalnością charytatywną. Zastanówcie się, jaki społeczny czyn byłby bliski waszym sercom, a goście z pewnością ucieszą się, że pomogą tym samym bardziej potrzebującym. Ślub to święto miłości i celebracja najlepszych ludzkich emocji, jest to zatem cudowny moment na pomaganie innym. Pamiętajcie - dobro wraca!

Prezenty na ślub: sukulenty lub modne rośliny doniczkowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Planting Hope | LA (@plantinghopela) Wrz 2, 2020 o 5:07 PDT

Jeśli chcecie zrezygnować z ciętych kwiatów, ale jednak kochacie zieleń, a przy okazji planujecie urządzanie wnętrz swojego już małżeńskiego gniazdka, to idealnym rozwiązaniem dla was są rośliny doniczkowe i sukulenty. Gwarantujemy, że przy odpowiedniej pielęgnacji zostaną z wami na dłużej i będą przypominać o najpiękniejszym dniu w życiu. Najmodniejsze gatunki to nadal monstery, wszelkie odmiany fikusów, wdzięczny w hodowli zamiokulkas zamiolistny i oczywiście przeurocza pilea, czyli (jeśli wolicie polską nazwę tej rośliny) pieniążek. Psst! Jesteśmy trochę przesądni i słyszeliśmy, że jeśli obdarujecie kogoś małą sadzonką pieniążka, to taki gest "spienięży" się wkrótce w waszych portfelach.

Modne rośliny w mieszkaniu - trendy 2020>>

Prezenty na ślub: herbaty z różnych zakątków świata

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tea Drunk (@teadrunk) Lut 6, 2020 o 10:33 PST

I wreszcie coś dla typowych miłośników jesieni, ciepłych swetrów, wieczorów spędzanych z filmem i....gorącej herbaty parującej w ulubionym kubku. Jeśli jesteście domatorami i w tym opisie odnajdujecie swoją ulubioną formę spędzania wolnego czasu, to idealnym prezentem zamiast kwiatów będzie dla was aromatyczna herbata. Poproście swoich gości, aby udali się do małej herbaciarni, oferującej doskonały asortyment herbat z całego świata. Oprócz wysokiej jakości i intensywnego aromatu, herbaty są bardzo często przepięknie zapakowane. To brzmi jak perfekcyjny upominek!

Wbrew pozorom rezygnacja z kwiatów jako podarunku z okazji ślubu niesie za sobą nieograniczone możliwości. Bądźcie pomysłowi i zaufajcie nam – nietypowy prezent sprawi, że goście zapamiętają wasz ślub na długo, bo sami będą musieli wykazać się swoją kreatywnością.