Natalia Vodianova i Antoine Arnault pobrali się

Ona - supermodelka, on - wzięty biznesmen, a prywatnie syn słynnego Bernarda Arnaulta, właściciela LVMH. Parą są od dziewięciu lat i poznali w momencie, kiedy Vodianova zdecydowała się rozstać ze swoim pierwszym mężem (ona i Justin Portman byli małżeństwem od 2001 do 2011 roku i rozeszli się z powodu jego problemów finansowych i alkoholowych oraz uzależnienia od hazardu). 

Co się stanie z suknią ślubną Meghan Markle? Rodzina królewska ma dość oryginalny pomysł>>

Natalia Vodianova i Antoine Arnault zaręczyli się pierwszego dnia 2020 roku, po blisko dekadzie wspólnego życia i wychowywania dzieci. Para zdecydowała się na skromną uroczystość w otoczeniu jedynie najbliższych przyjaciół oraz rodziny i pobrała się w urzędzie stanu cywilnego w 16. dzielnicy Paryża, chociaż początkowo szykowali wielki lipcowy ślub w Saint-Pierre d’Hautvillers. Niestety z powodu trwającej pandemii byli zmuszeni zmienić zupełnie swoje plany.

Suknia ślubna Natalii Vodianovej? Modelka zdecydowała się na kreację od Ulyany Sergeenko, cenionej rosyjskiej projektantki: komplet z białą spódnicą midi oraz bluzką z kołnierzykiem i podkreśloną linią ramion, którą spięła szarym paskiem w talii.

Postawiła także na naturalny makijaż i rozpuszczone, lekko falowane włosy z przedziałkiem na środku. Jej wybranej miał na sobie z kolei wąski granatowy garnitur i błękitny krawat. Ich ślubne stylizacje, ale też po prostu uchwycenie pierwszych momentów jako małżeństwo, możecie zobaczyć na opublikowanym przez Natalię Vodianovą poście na Instagramie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova) Wrz 21, 2020 o 8:15 PDT

Ujawniono listę najbardziej pożądanych sukien ślubnych gwiazd. Kreacje księżnej Diany i Kim Kardashian cieszą się podobnym zainteresowaniem>>