Zosia Zborowska miniony weekend spędziła na swoim baby shower, na którym, wraz z najbliższymi przyjaciółkami świętowała zbliżające się rozwiązanie drugiej ciąży. Uwagę zwracamy na jej stylizację – wygodną, ponadczasową i idealną na wiosnę, którą z chęcią odtworzymy nawet nie będąc w ciąży.

Zosia Zborowska w 9 miesiącu ciąży w stylizacji idealnej dla mam (i nie tylko)

Prostota i wygoda to czasem najlepsze aspekty, które możemy brać pod uwagę przy wybieraniu stylizacji. Zosia Zborowska, która jest w 9 miesiącu ciąży, zdaje się mieć tego świadomość. Na swój baby shower zdecydowała się na minimalistyczną czarną sukienkę w długości maxi, na którą zarzuciła kobaltową, lejącą się koszulę, a całość uzupełniła czarnymi balerinami. Krój sukienki nie tylko jest bardzo wygodny, ale też perfekcyjnie podkreśla ciążowe krągłości.

Aktora via Instagram poinformowała fanów, że wraz z mężem, Andrzejem Wroną, spodziewa się drugiej córeczki.

Na oficjalnym profilu aktorki możemy obejrzeć relację w postaci zdjęć. Oprócz samej Zosi, świętowały również jej najbliższe przyjaciółki m.in.: Maja Bohosiewcz, Ola Żebrowska i Olga Legosz. Zdjęcia możecie obejrzeć na profilu Zosi. 

Znana z dystansu Zborowska zapewniła, że jej promienny wygląd to zasługa stylisty fryzur i makijażysty, Patryka Nadolnego: 

P.S. do wszystkich w 9 miesiącu ciąży - JA TAK NIE WYGLĄDAM! To wszystko zasługa @patryknadolny 🙈😂🤪

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona. Historia związku 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się na wspólnym evencie jednej z platform zakupowych w 2018 roku. Następnie, za pośrednictwem social mediów, poinformowała fanów o zaręczanych, a rok po spotkaniu była już po ślubie. Aktorka nie ukrywała również, że para miała kłopot z zajście w pierwszą ciążę, jednak 3 lata temu szczęśliwie powitali na świecie pierwszą córkę, Nadzieję. Teraz oczekują narodzin swojej drugiej córki. 

W imieniu redakcji ELLE.pl serdecznie gratulujemy!