Zara by ułatwić swoim klientom zakupy, wprowadza coraz to nowe ułatwienia. Pisałyśmy już o dodatku do aplikacji - tak zwanej opcji "rozszerzonej rzeczywistości", która umożliwiała obejrzenie wybranych produktów w ruchu (przeczytajcie>>>). Hiszpańska sieciówka ma też niezwykle rozbudowane tabele rozmiarów i sekcje, w których zebrane są ubrania w jednym stylu albo przeznaczone na specjalną okazję (np. w zakładce "dress time" znajdziecie sukienki na imprezy i wielkie wyjścia"). 

Ta słynna modelka pokazała jak wygląda nago będąc w ciąży. Widać rozstępy i niedoskonałości ciała >>

Zara postanowiła także pomóc w zakupach także przyszłym mamom. W aplikacji pod hasłem "Mum" czekają na was ubrania zaprojektowane o kobietach w ciąży. Znalazły się tam m.in. luźne oversize'owe bluzy, płaszcze z szlafrokowym wiązaniem, dzianinowe sukienki z dodatkiem elastanu, miękkie i ciepłe kurtki. Wszystkie rzeczy z sekcji "Zara Mum" są nie tylko praktyczne i wygodne, ale także zgodne z aktualnymi trendami. Projektanci Zary lansują modne teraz odcienie soczystego oranżu i neonowej zieleni, bluzki z efektem tie-dye, teddy coats, przezroczyste tuniki oraz sztruks. 

Warto zwrócić uwagę także na stylizacje pokazane na zdjęciach wizerunkowych. Styliści marki namawiają ciężarne kobiety do noszenia kolorystycznych total looków, eksperymentowania z fakturami i łączenia wzorów na zasadzie kontrastu.