Wie o tym dobrze marka Nu Skin. Jej nowość, ageLOC TRME, to system stworzony z myślą o osobach (zarówno kobietach, jak i mężczyznach), które szukają skrojonych na miarę, spersonalizowanych rozwiązań. Linia składa się z czterech produktów, które wzajemnie się uzupełniają, odpowiadając na różne potrzeby. Można stosować je w formie zestawów lub ograniczyć się tylko do wybranych. To ty decydujesz. 

ageLOC TRME: znajdź produkty odpowiednie dla ciebie

INNERNu wspomaga trawienie i detoksykację1

Na pracę przewodu pokarmowego ma wpływ wiele czynników – od diety po stres. Żeby wesprzeć związane z tym procesy, a także wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn, z pomocą przychodzi INNERNu. To suplement diety, który zawiera wyciągi z korzenia imbiru i iści karczocha. Dzięki temu wspiera trawienie i detoksykację organizmu, a tym samym – pomaga w utrzymaniu jego równowagi1.

Sposób użycia: dwie kapsułki przyjmowane raz dziennie w trakcie posiłku.

Suplement diety INNERNu / Mat. prasowe

MyEDGE pomaga w zahamowaniu łaknienia2

Chcesz przejąć kontrolę nad potrzebą podjadania? Pomoże ci w tym TRME MyEdge. Produkt łączy w sobie skuteczność trzech składników aktywnych. Wyciąg z liści morwy białej przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi i równowagi metabolicznej węglowodanów w organizmie, proszek karobowy ułatwia panowanie nad apetytem i zwiększenie uczucia sytości, a chrom pomaga w utrzymaniu zarówno prawidłowego poziomu glukozy we krwi, jak i właściwego metabolizmu makroskładników2

Sposób użycia: jedna saszetka rozpuszczona w 100 ml dowolnego płynu przyjmowana raz dziennie bezpośrednio przed posiłkiem lub w trakcie posiłku.

Suplement diety MyEDGE / Mat. prasowe

MyGOAL wspomaga utratę masy ciała3

Starasz się kontrolować masę ciała? W takim razie rozważ wzbogacenie swojej rutyny o suplement diety TRME MyGoal. Produkt zawiera starannie wyselekcjonowane składniki aktywne takie jak glukomannan, który wspomaga utratę masy ciała, a także kompleks witamin (m.in. witaminę C, witaminę B6 czy witaminę B12), by wspierać procesy metaboliczne3.

Sposób użycia: jedna saszetka rozpuszczona w szklance wody (co najmniej 250 ml) przyjmowana trzy razy dziennie 15-20 minut przed posiłkiem (zawartość saszetki należy mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku, a następnie natychmiast wypić, zanim roztwór stężeje).

Suplement diety MyGOAL / Mat. prasowe

REALMe wspiera zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu rozkładanego przez wątrobę4

Wątroba jest największym gruczołem w organizmie człowieka i odgrywa ważną rolę w wielu procesach metabolicznych, w tym metabolizmie tłuszczów. W zadbaniu o nią pomoże suplement diety REALMe. Dzięki temu, że powstał na bazie takich substancji jak Curcuma Longa (roślina z rodziny imbirowatych) czy wyciągi z liści moringi olejodajnej i liści curry, wspiera zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu i jego rozkład przez wątrobę4.

Sposób użycia: dwie kapsułki przyjmowane raz dziennie w trakcie posiłku.

Suplement diety REALMe / Mat. prasowe

Baton M-Bar  zamiennik posiłku (smak czekoladowy)5

Zastępując jeden lub dwa posiłki dziennie batonem M-BARS, możesz przyczynić się odpowiednio do utrzymania wagi po utracie wagi lub rozpocząć podróż odchudzającą5.

Sposób użycia: do utrzymania osiągniętej wagi po jej utracie – jeden baton zastępuje jeden posiłek.

Baton M-Bar / Mat. prasowe

AgeLOC TRME Weight Management Kit

By wesprzeć wysiłki związane z kontrolą wagi, nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć wszystkie produkty TRME: InnerNu, MyEdge, MyGoal, RealMe i M-Bars. Dodając je do swojej rutyny, możemy cieszyć się korzyściami płynącymi z każdego z nich w tym samym czasie.

AgeLOC TRME Weight Management Kit / Mat. prasowe

Dbanie o równowagę organizmu to konieczność, jeśli chcemy jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Wesprze nas w tym system ageLOC TRME, w połączeniu z innymi codziennymi nawykami, takimi jak pełnowartościowa dieta czy aktywność fizyczna. Produkty są dostępne na www.nuskin.com.

1Oświadczenie wstrzymane. Dzięki wyciągowi z korzenia imbiru (oświadczenie dotyczące trawienia) i wyciągowi z liści karczocha (oświadczenie dotyczące trawienia i detoksykacji).
2Oświadczenie wstrzymane. Proszek karobowy pomaga pohamować uczucie łaknienia.
3Dzięki glukomannanowi. Korzystny wpływ uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g glukomannanu w 3 dawkach po 1 g każda, przyjmując wraz z 1-2 szklankami wody, przed posiłkami oraz przy jednoczesnym stosowaniu diety o ograniczonym ładunku wartości energetycznym. 
4Oświadczenie wstrzymane. Dzięki zawartości ostryżu długiego działanie zapobiegające gromadzeniu się tłuszczu jest połączone z likwidacją jego zapasów przez wątrobę.
5Zastąpienie jednego dziennego posiłku z diety o ograniczonej wartości energetycznej zamiennikiem posiłku przyczynia się do utrzymania masy ciała po utracie wagi. Zastąpienie dwóch dziennych posiłków z diety o ograniczonej wartości energetycznej zamiennikami posiłków przyczynia się do utraty wagi.

Suplement diety jest środkiem spożywczym, który nie może zastępować zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Materiał promocyjny marki Nu Skin