Piękne rzęsy w warunkach domowych? Proszę bardzo!

Nawet jeśli natura nie obdarzyła cię gęstym wachlarzem rzęs, nie musisz rezygnować ze spektakularnego spojrzenia. Poznaj sekret współczesnego makijażu – dowiedz się, czym są rzęsy bondingowe i poczuj się jak gwiazda filmowa! Jeśli nie chcesz spędzać długich godzin w salonie kosmetycznym, mamy dla ciebie dobrą informację. Rzęsy bondingowe Nanolash gwarantują niesamowite efekty, które osiągniesz w kilkanaście minut, bez pomocy osób trzecich. 

Materiały prasowe

Rzęsy bondingowe to odpowiedź na potrzeby kobiet, które marzą o wyrazistych, długich i gęstych rzęsach. Ta metoda pomaga podkreślić twoją urodę w bardzo widoczny, a przy tym naturalny sposób. Technika przyklejania produktu polega bowiem na aplikacji kępek od spodu naturalnych rzęs – dzięki temu efekt nie jest sztuczny. Rzęsy bondingowe, które ma w swojej ofercie Nanolash, to game-changer w kwestii szybkiego, prostego zabiegu upiększającego. 

Zalet rzęs bondingowych, które aplikujesz w domu, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim – prosta aplikacja. Do przyklejenia rzęs potrzebujesz zaledwie kilku produktów. Nie bez znaczenia jest też naturalny wygląd rzęs. Są też trwałe, utrzymują się na miejscu nawet do tygodnia. Co więcej, po takim zabiegu wrócisz do swojego naturalnego wyglądu zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć na to ochotę, np. po uroczystej imprezie, gdy następnego dnia idziesz na intensywny trening i już ich nie potrzebujesz. 

Jak aplikować rzęsy bondingowe Nanolash?

Do aplikacji rzęs bondingowych Nanolash potrzebujesz tylko kilku produktów, a ich przyklejenie jest banalnie proste. 

  1. Nałóż na rzęsy bonder (tak, jakbyś malowała je tuszem), wystarczy jedna warstwa. 
  2. Po upływie kilkunastu sekund uzyskasz perfekcyjną lepkość – wtedy możesz nakładać kępki. 
  3. Wyjmij za pomocą aplikatora kępki z kasetki (łap je od spodu, unikaj chwytania ich od góry – wtedy łatwo o ewentualne uszkodzenia). 
  4. Załóż kępki, aplikując je od spodu naturalnych rzęs. 
  5. Ściśnij rzęsy aplikatorem, aby połączyły się z twoimi naturalnymi rzęsami. 
  6. Wykończ stylizację sealerem, który usunie efekt lepkości rzęs. Bez obaw, sealer jest transparentny! Nakładaj go na całą długość rzęs. 

To już prawie koniec. Po aplikacji kępek pamiętaj, aby unikać kontaktu z wodą. Staraj się też nie pocierać oczu. Ciesz się spektakularnym spojrzeniem do 7 dni. A jeśli będziesz chciała szybko usunąć kępki, sięgnij po remover, czyli specjalnie do tego przeznaczony preparat. Dzięki wyjątkowej formule szybko rozpuszcza bonder, a co za tym idzie – kępki z łatwością oddzielają się od naturalnych rzęs.

Materiały prasowe

Zestaw rzęs bondingowych Nanolash: wygoda na 1. miejscu

Rzęsy do samodzielnej aplikacji DIY możesz kupić zarówno osobno, jak w zestawie startowym. Każda z opcji zawiera kasetkę z 36 kępkami wybranego modelu rzęs. Decydując się na kupno zestawu, oprócz wspomnianych kępek otrzymasz również bonder, sealer, remover oraz specjalny aplikator. 

Kępki do samodzielnej aplikacji Nanolash występują w 8 modelach do wyboru. Do jednej aplikacji będziemy potrzebować od 3 do 5 kępek na oko. Komplet pozwala na średnio 4 aplikacje. W kasetce znajdziemy kępki różnej długości: 10, 12 oraz 14 milimetrów, które możesz stosować nie tylko w codziennym makijażu, ale też na specjalne okazje.

Pssst, segmenty kępek możesz dowolnie zakładać i mieszać ich długości – tak, aby uzyskać wymarzony efekt albo po prostu przetestować, jak będziesz się w nich prezentować.

PS Ślady łączeń są niewidoczne, więc nikt nie zauważy, że twój naturalny wachlarz rzęs został wzbogacony o kilka włosków.

Materiały prasowe

To nowa definicja pięknego i szybkiego makijażu. Podkreśl swoją naturalną urodę dzięki rzęsom bondingowym od Nanolash. Produkty można zamówić na www.nanolash.pl.

Artykuł promocyjny marki Nanolash.