Po dwóch latach od truposzy Jarmuscha i deszczowego dnia Allena, przyszedł czas na kolejną rolę dla amerykańskiej aktorki! Gomez została obsadzona w głównej roli w horrorze ,,Spiral". Co wiemy o produkcji? 

O tych serialach mówią teraz wszyscy. 5 tytułów na wiosnę, które trzeba obejrzeć [Netflix, HBO GO]

Selena Gomez w głównej roli ,,Spiral". O czym będzie opowiadał horror?

Szczegóły fabuły nie zostały jeszcze ujawnione. Wiemy natomiast, że główną bohaterką będzie była influencerka, której uzależnienie od social media sprawiło, że jej ciało zaczęło się rozpadać. Dosłownie.

Fabuła i scenariusz zostały stworzone przez Melissę Broder i Petrę Collins, a dodatkowe elementy wprowadziła Phoebe Fisher. Za reżyserię będzie odpowiadać wspomniana i ceniona Petra Collins, która współpracowała już wcześniej z Seleną Gomez przy klipie ,,Fetish". Film będzie jej pełnometrażowym debiutem. Produkcją zajmie się Drake wraz z Matthew Budmanem i Sumaiya Kavehem. Warto wspomnieć, że Fisher, która dopracowuje scenariusz pracowała wcześniej przy ,,Euforii", ,,Assassination Nation" czy ,,Arcyoszuście".

Biorąc pod uwagę taki team, prognozujemy, że produkcja będzie jedną z najbardziej wyczekiwanych...

Selena Gomez pokazała bliznę po transplantacji nerki. "Nie chciałam wcześniej jej pokazywać na zdjęciach, nosiłam rzeczy, które ją zakrywały"

Gwiazda ,,Sex Education" zagra główną rolę w filmie ,,Emily", opowiadającym o życiu autorki ,,Wichrowych Wzgórz". Kiedy premiera?