Puma Talents to nowa inicjatywa, która ma za zadanie wspieranie lokalnych wykonawców, poprzez pomoc w rozwijaniu ich kariery. Puma stopniowo w tym roku będzie przedstawiała kolejnych artystów, którzy dołączą do programu i wezmą udział we wspólnych projektach muzycznych z ambasadorami marki. Na razie poznaliśmy pierwsza trójkę: Darię Zawiałow, Jan-Rapowanie i White 2115.

Darii Zawiałow w Puma Talents

Darii Zawiałow chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Daria to jedna z najbardziej charyzmatycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany „A Kysz!”, za który w 2018 roku zdobyła Fryderyka w kategorii „Album roku alternatywa”. Drugą statuetkę otrzymała za debiut roku. We wrześniu 2018 roku wydała singiel „Nie dobiję się do Ciebie” będący zapowiedzią drugiej płyty „Helsinki”.

Obok Darii w najnowszej kampanii Pumy znalazło się jednak także dwóch raperów młodego pokolenia. O kim mowa?

Kim jest Jan-Rapowanie?

Jan-Rapowanie to nowa twarz polskiej muzyki miejskiej. Mimo młodego wieku i krótkiego stażu jest na językach fanów rapu w całym kraju. Koncertując z pierwszą płytą stworzoną w duecie z Nocnym, Janek zwiedził niemal cały kraj, a nowe doświadczenia przekuł w drugi album - "Plansze", który ukaże się 15 marca.

Kim jest White 2115?

White 2115 to raper z silną osobowością i charyzmą. W zaledwie rok zdołał skupić na sobie uwagę w całym kraju. Pasja do tworzenia hitów przyniosła sukcesy singli "California" (ponad 30 mln odsłon) czy "La Vida Loca" (15 mln), a potem albumu "Rockstar", który pokrył się złotem.

Pierwsza wspólna sesja Darii, Jana i White’a - nowych ambasadorów marki przedstawia ich w dość zaskakującej jak na ich style muzyczne scenerii pałacu. Sportowy ubiór bohaterów kontrastuje z bogactwem barokowych wnętrz.  Zderzenie tak odległych od siebie stylów stworzyło przestrzeń do podkreślenia indywidualności i charyzmy każdego z nich. Autorem zdjęć jest Kasia Bielska.

Przypomnijmy, projekt Puma Talents to już kolejna odsłona muzycznych działań marki. Wcześniej brand zaangażował się w takiej projekty jak kampania Uliczne Legendy z Vieniem i Kosim oraz DO YOU z The Dumplings i Mary Komasą.

Zdjęcia Darii Zawiałow, Jana-Rapowanie i White’a 2115 z kampanii Puma Talents znajdziecie w naszej