Rynek dóbr luksusowych w Polsce rozwija się powoli, ale, na szczęście, w ramach stałej tendencji. Mimo ostatnich lat kryzysu, tak jak wszędzie, działa u nas "efekt szminki", który uwagę konsumentów odciąga od problemów, a zwraca ku pięknym przedmiotom wysokiej jakości. Dlatego salony Moliera 2 & Pl. Trzech Krzyży 3/4, mające w swojej ofercie luksusowe marki odzieżowe, poradziły sobie na polskim, czyli niełatwym dla wysokiej mody, rynku. Co więcej, właśnie poszerzają swoje działania o strefę internetu, w której dziś po prostu trzeba mieć swoje miejsce, żeby zarabiać i istnieć.

W podwójnym butiku online pod adresami www.moliera2.com i www.plactrzechkrzyzy.com pojawią się kolekcje m.in.: Valentino, Christian Louboutin, Balmain, Isabel Marant, Hervé Léger, Salvatore Ferragamo, Moncler, Ralph Lauren, Tod`s. Layout sklepu jest klasyczny i nieco zachowawczy, ale co najważniejsze, czytelny i praktyczny. Zakupy ubrań, dodatków i akcesoriów można robić przez 24 godziny na dobę, a wysyłka jest zrealizowana bezpłatnie w ciągu jednej doby.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, salon Moliera 2 & Pl. Trzech Krzyży3/4 daje możliwość wymiany zakupionego towaru i zadania pytań obsłudze klienta bezpośrednio z poziomu platformy. Na życzenie można też zapisać się do regularnego newslettera.