Elementy garderoby, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie? Nie, nie mamy na myśli wybranych metek, nie chodzi też o konkretny styl ubierania. To modele, w których czujemy się jak w drugiej skórze. Takie, które nie tylko odpowiadają na nasze potrzeby, lecz także manifestują nasze wartości. Inspirują i pozwalają rozkwitać każdego dnia. Opowiadają naszą własną historię. 

Kolekcja ESOTIQ – stworzona we współpracy z Marceliną Zawadzką – w pełni odpowiada na te potrzeby. Jej nazwa – Harmony in the Sun nie jest przypadkowa. Łączy w sobie umiłowanie wolności, z poszukiwanej wewnętrznej harmonii i celebracją życia. Przypomina nam, aby traktować siebie z czułością i akceptacją. Pokazuje naszą wewnętrzną siłę i dodaje pozytywnej energii, bo każda z nas jest wystarczająca, taka jaka jest. 

Gwiazda kampanii emanuje swoją wewnętrzną siłą. Chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać – należy do grona najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych i modelek w Polsce (zdobyła koronę Miss Polonia). Na Instagramie obserwuje ją ponad 650 tys. fanów. 

Mat. prasowe

Lekkość i wolność na wakacjach i w modzie 

W nowej kolekcji znajdziecie niezbędne ubrania na lato. Stroje kąpielowe i ubrania plażowe w postaci zwiewnych kompletów oraz sukienek mają miękkie fasony i delikatnie otulają ciało, nie krępując ruchów. Oczami wyobraźni widzimy już jak umilają nam letnie przyjemności – opalanie, pływanie czy zabawę na muzycznych festiwalach. 

Mat. prasowe

Kolejny atut? Neutralne kolory ubrań, które kojarzą się wyjątkowo letnio, bo z pustynną burzą, ziemią spaloną słońcem czy piaskiem z dna morza. Bardzo podobają nam się też matowe dzianiny z dopracowanymi splotami z nieoczywistą strukturą oraz mieniące się, lekkie, gładkie materiały sukienek i narzutek. Nie zabrakło też modowego twistu w postaci delikatnych biżuteryjnych detali – gwiazdek, księżyców i motyli na złotych łańcuszkach. Wyjątkowe wzory na lekkich i zwiewnych materiałach mają swoje przesłanie.

Mat. prasowe

Kolekcji towarzyszą również dwa piękne zapachy – Sunrise over the pink dune oraz Moonlight in the desert (dopasowane do innej pory dnia). Perfumy o wyjątkowych zapachach będzie można kupić już w połowie kwietnia. Psst...latem pojawi się kolejny z nich. 

Odkrywaj swoje piękno i moc z nową kolekcją ESOTIQ. Więcej informacji o marce znajdziesz na stronie esotiq.com.

Mat. prasowe

Materiał promocyjny marki ESOTIQ.