Warto podkreślić, że najnowszy klip Patrycji Markowskiej do jej piosenki „Niepoprawna” wpisuje się popularny ostatnio trend, który obserwujemy w social mediach:

Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej w programie Ameryka Express. Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny.

Patrycja Markowska, pełna energii i chęci, już dziś zapowiada wszystkim swoim słuchaczom:

Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że  ta piosenka wprowadzi trochę słońca i  doda wam nadziei w tych trudnych czasach.

Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała także zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Na profilu Patrycji sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę, od 1 zł w górę. Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 r. 

Piosenkę „Niepoprawna” Patrycji Markowskiej możecie usłyszeć na jej kanale na You Tube: