Pisaliśmy ostatnio o tym, że biżuteria SADVA to autorskie propozycje, które łączą w sobie rzemieślniczą pasję z miłością do nowoczesnego, zaskakującego designu. Ostatnio ta polska marka proponowała nam prawdziwe talizmany: niezwykłe pierścionki, kolczyki czy naszyjniki z burszytem, motywem Barcelony czy motylami, które stworzono z artystyczną czułością. Nie inaczej jest i w tym przypadku - SADVA idzie o krok dalej i samodzielnie kreuje w Polsce trendy, które doskonale odnajdą się na Instagramie i ulicach najważniejszych miast mody. 

Na jesień 2019 proponuje biżuterię w oryginalne printy i zdobienia, którą będziemy chciały nosić do miękkich kaszmirowych swetrów, błękitnych dżinsów z wysokim stanem i białej koszuli wiązanej w pasie na supeł. 

3 modne motywy biżuterii, które znajdziecie w projektach polskiej marki SADVA>>

Biżuteria z motywem motyla 

SADVA bierze na warsztat symbol motyla - fascynującego owada, który jest z jednej strony delikatny, a z drugiej zawsze robi piorunujące wrażenie. Jak wyjaśniają projektanci, jest on głęboko zakorzeniony w naszej świadomości, oznacza zmianę i nowy początek, kusi barwami, kształkami i swoim pięknem. Marka uchwyciła w swojej biżuterii ekscytujący moment, w którym motyl wzbija się do lotu - sekundę przed tym, zanim wszyscy oniemieją z zachwytu nad nim. Motyla znajdziecie w biżuterii emaliowanej w kolekcji MUDI (to jeden z jej motywów przewodnich) - majestatyczny owad został "zatopiony" w bransoletach i pierścionkach.

Neonowe i geometryczne wzory 

Dużą część MUDI zajmuje tez studium figur geometrycznych, ujęte w barwach niczym ze zdjętych z metropolii neonów. Kolory zestawiono tu ze złotem pierścionków, bransolet i kolczyków. To biżuteria, która naprawdę potrafi przykuć uwagę i zwieńczyć każdą stylizację - szczególnie spodoba się maksymalistom i fanom lat 80.

Malarskie printy i natura

Sztuka znów jest w modzie. Tym razem, zamiast nurtów i luźnych artystycznych inspiracji, skupiamy się na twórczośći konkretnych malarzy, rzeźbiarzy i grafików. SADVA proponuje dorobek artystyczny Gaudiego. Tutaj znów też wraca do nas miejski motyw - Gaudi kochał Barcelonę i to dzięki jego niezwykłym budynkom o zachwycających kształtach i kolorach to miasto jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. W biżuterii SADVA odnajdziecie jego ukochaną paletę barw i słynne dzieła, takie jak Casa Milà,

Casa Battló, Sagrada Familia czy Palau Güell. Artysta kochał naturę, dlatego znajdziecie tam też ptaki, barwy papuzich piór i głęboką zieleń.

Kolorowa biżuteria z kolekcji MUDI, pełna printów i oryginalnych wzorów, to jedna z naszych ulubionych propozycji na jesień - jest odważna, kobieca, bardzo spójna i poprawia naszą pewność siebie. Myślimy, że zostanie z nami na wiele dłużej niż tylko jeden sezon. W końcu z biżuterią SADVA można poruszyć świat. 

Zaintrygowani? Całą kolekcję marki znajdziecie na SADVA.pl>>