Na to wydarzenie czekają wszyscy! Już za kilka tygodni Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub! Ceremonia zaplanowana jest na 19 maja na zamku Windsor, a dokładnie w kaplicy św. Jerzego. Świadkiem pana młodego prawdopodobnie będzie jego brat, książę William, ale nadal nie znamy nazwiska druhny. Według brytyjskich mediów będzie to najbliższa przyjaciółka panny młodej. Najczęściej wymienia się stylistkę Jessikę Mulroney. Również nazwisko projektanta sukni ślubnej owiane jest tajemnicą, ale wiele źródeł podaje, że Meghan Markle (tak jak Kate Middleton) zdecyduje się na markę Alexander McQueen. Na ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego zaproszono ok. 600 osób. W tym członkinie zespołu Spice Girls, a także byłe dziewczyny 33-letniego księciaChelsy Davy (z którą był w 7-letnim związku) i  Cressidę Bonas (para spotykała się przez dwa lata). Podobno gwiazda serialu "W garniturach" nie widzi w tym problemu. Kogo jednak nie zobaczymy na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry: kogo nie zaprosili na swój ślub?

Meghan Markle i książę Harry chcą by ich ślub nie był wydarzeniem politycznym, dlatego na ceremonii nie pojawią się prezydenci, premierzy, czy polityczni liderzy. Zaproszenia nie otrzymali m.in. Theresa May, Donald Trump, czy Barack Obama. Na ślubie nie zjawią się także niektórzy członkowie rodziny Markle, np. bratanek, z którym Meghan od kilku lat nie utrzymuje kontaktu, czy brat Thomas, który kiklakrotnie siedział w areszcie za pobicie swojej partnerki...

Przypomnijmy, ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się o godzinie 12.00  (13.00 czasu polskiego). Mszę poprowadzi wielebny David Conner (dziekan Windsoru), a przysięgę małżeńską Meghan Markle i książę Harry wypowiedzą przed Justinem Welby'm, arcybiskupem Cantenbury. Godzinę później odbędzie się parada konna po Windsorze. Meghan i Harry opuszczą zamek, by przywitać poddanych jako mąż i żona. W trakcie wesela Markle podobno chce wygłosić przemówienie, w którym podziękuję swojej nowej rodzinie.