Informacja goni informację! Zaledwie wczoraj informowaliśmy was, że książę Harry zamierza zaprosić na swój ślub z Meghan Markle swoje dwie byłe dziewczyny. Okazuje się, że to nie koniec doniesień. Od kilku godzin, po obu stronach Atlantyku, wszyscy mówią tylko o tym - Spice Girls wystąpią na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jak to możliwe? Czy to tylko plotka? Chyba jednak nie, ponieważ źródłem tego newsa jest sama Mel B. Brytyjka podczas występu w talk show "The Real" została zapytana o to, czy otrzymała zaproszenie na królewskie zaślubiny. Niechętnie, ale jednak, wokalistka potwierdziła, że nie tylko ona, ale również Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell i Victoria Beckham zamierzają zjawić się 19 maja w późnogotyckiej kaplicy św. Jerzego, w zamku Windsor. Po kilku sekundach uniesień i próśb o to, czy można przyjść z Melanie Brown jako osoba towarzysząca jedna z prowadzących program, Loni Love zagaiła o występ Spice Girls na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Odpowiedź Mel B była niejasna, ale wiele mówiąca:

"Muszę już iść. Zostanę zwolniona!"

Zobaczcie jak Mel B przyznaje się, że Spice Girls pojawi się (i prawdopodobnie zaśpiewa) na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego:

O Spice Girls było ostatnio głośno z powodu spotkania wokalistek w domu  Geri Halliwell, o którym poinformowano poprzez instagram. W internecie zawrzało - czy było to po prostu zwykłe spotkanie przy herbacie, czy może wokalistki planują reaktywować swoją super grupę? Na dodatek, słynny amerykański serwis internetowy TMZ, opierając się na swoich źródłach podał, że dziewczyny ze Spice Girls przygotowują trasę koncertową! Podobno występy miały być planowane są na koniec lata i zorganizowane zostaną w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. Niestety, 43-letnia Victoria Beckham oświadczyła, że Spice Girls nie wrócą na scenę... 

Po rozpadzie zespołu w 2000 roku Spice Girls wspólnie wystąpiły tylko podczas trasy w 2007 roku i w 2012 na ceremonii uświetniającej zamknięcie Olimpiady w Londynie.