Magda Mołek, ceniona dziennikarka oraz uznana osobowość telewizyjna i internetowa, słynąca z umiejętności empatycznego słuchania i dawania głosu innym, zwłaszcza kobietom, właśnie została ambasadorką gamy NEOVADIOL marki Vichy. Ta decyzja nie jest przypadkowa – marka ta poprzez kampanię „Ja się dopiero rozkręcam!” wspiera dojrzałe kobiety, pokazując, że życie pełne jest możliwości na każdym jego etapie. 

Vichy NEOVADIOL – pielęgnacja skóry menopauzalnej

Linia NEOVADIOL to owoc ponad 30 lat badań zarówno ginekologów, jak i dermatologów, którzy wspólnie pracowali na to, aby jak najlepiej wesprzeć skórę dojrzałą. Eksperci skupili się nie tylko na problemach związanych ze zmianami hormonalnymi wynikającymi z menopauzy, ale również pięciu oznakach starzenia się skóry: 

  • utracie jędrności, 
  • suchości,
  • zmatowieniu skóry, 
  • pojawieniu się przebarwień i zmarszczek.

W ofercie znalazły się specjalistyczne kremy do twarzy, skóry wokół oczu oraz szyi i dekoltu, a tak że dwufazowe serum. 

Magda Mołek

Magda Mołek – kobieta z misją

Zarówno samej marki kosmetycznej, jak i jej nowej ambasadorki, Magdy Mołek, nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziennikarka ceniona jest za swoją autentyczność i otwartość, zwłaszcza w tematach pro-kobiecych, dlatego nie dziwi nas wybór właśnie jej na twarz kosmetyków "z misją".

Mołek promuje również kampanię "Ja dopiero się rozkręcam!", która wspiera dojrzałe kobiety, pokazując, że na każdym etapie życia można odkrywać nowe możliwości. 

„Piękno zmian leży w ich zrozumieniu i akceptacji. Ten etap w życiu kobiety to nie koniec, ale początek nowej podróży, nowych doświadczeń, pełnych możliwości i potencjału. Jest to czas, w którym zgłębiamy swoją wewnętrzną mądrość i czerpiemy radość ze zdobytego doświadczenia życiowego. Możemy radzić sobie z wyzwaniami, które towarzyszą dojrzałości i cieszyć się każdym dniem. To mój najlepszy czas. Jestem pełna siły, pewna siebie, a moje decyzje płyną prosto z serca. Mam wiedzę, doświadczenie, nie boję się eksperymentować. Wiem, że najlepsze dopiero przede mną. Z wiekiem ja się dopiero rozkręcam, a o moją skórę dba ekspert – NEOVADIOL od Vichy” – komentuje.